Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
16 listopada 2018

W Moszczenicy palił się garaż

W Moszczenicy palił się garaż fot. archiwum
fot. PSP Jastrzębie

W czwartek w godzinach wieczornych Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze garażu, znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie domu.

Na miejsce zdarzenia, czyli na ul. komuny Paryskiej w sołectwie Moszczenica, przyjechały trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policyjny patrol. Według relacji świadków zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. W związku z prowadzoną akcją gaśniczą na ul. Komuny Paryskiej wystąpiły utrudnienia w ruchu - wprowadzono ruch wahadłowy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na stacji paliw Pożar na stacji paliw

Płonęło wysypisko. 71 strażaków w akcji Płonęło wysypisko. 71 strażaków w akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!