Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°12°
21 listopada 2018

Na ul. Wrocławskiej palił się balkon

Na ul. Wrocławskiej palił się balkon
fot. PSP Jastrzębie

Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w bloku znajdującym się przy ulicy Wrocławskiej.Obyło się bez ofiar 

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w godzinach przedpołudniowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że palą się śmieci oraz drewniane obicie (boazeria) balustrady na pierwszym piętrze balkonu budynku wielorodzinnego jedenastokondygnacyjnego. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu prądy wody na palącą się powierzchnie oraz sprawdzeniu mieszkania, w którym na balkonie doszło do pożaru. Właścicielka mieszkania w trakcie działań gaśniczych przybyła na miejsce - mówi kpt. Łukasz Cepiel, oficer Prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W mieszkaniu na Krakowskiej odkryto ciało W mieszkaniu na Krakowskiej odkryto ciało

Do mieszkania wleciał nietoperz. Wezwano pomoc Do mieszkania wleciał nietoperz. Wezwano pomoc

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Józek z Kobióra21.11.2018 19:31

Ciekawy też jest widok jak kierowcy obydwu płci i w każdym wieku wypalają peta i rzucają sobie z jadącego auta.Prawdziwa wyższa sfera kultury osobistej.

Gość21.11.2018 17:55

Ciekawe kiedy ktoś napisze że ogień tez ci z domków podrzucają na balkony.

Maksio21.11.2018 10:14

Na wrocławskiej klatka 23 drugie piętro pan z panią dzień i noc palenie papierosów i strzepywanie jak popadnie po drugiej stronie też wielki pan na drugim piętrze palenie rzucanie papierosami i plucie a na deser trochę sucharów i kolejny wielki pan emeryt piętro 3 palenie non stop strzepywanie i rzucanie petow gdzie popadnie.A jest tego więcej .Brak kultury i normalnego myślenia o innych ludziach.

Gość21.11.2018 9:45

U nas tez kiedyś palił się balkon,na szczęście ktoś życzliwy nas obudził i ugasiliśmy sami. I co się okazało że jakiś palacz rzucił niedopałek papierosa.

Radio Teheran21.11.2018 8:50

"śmieci oraz drewniane obicie (boazeria)"

Jedni trzymaja trzode na balkonach, inni smieci.