Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°12°
25 kwietnia 2019

Zderzenie samochodów. Kobieta zignorowała znak STOP

Zderzenie samochodów. Kobieta zignorowała znak STOP
fot. KMP Jastrzębie

64-latka kierująca skodą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu w związku z niezatrzymaniem do znaku STOP. W efekcie doszło do zderzenia pojazdów

- Jak ustalili policjanci z jastrzębskiej drogówki, kobieta jadąca skodą nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu samochodem osobowym marki Mitsubishi Lancer. 64-latka nie zatrzymała się na skrzyżowaniu w związku ze znakiem STOP i dlatego uderzyła w prawidłowo jadący samochód osobowy mitshubishi. Kierowca osobówki został zabrany przez pogotowie do szpitala. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Ponadto oba samochody nie nadawały się do dalszej jazdy - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak podkreślają mundurowi, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji w naszym regionie. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że wraz ze zmianą pogody powinniśmy zmienić technikę prowadzenia pojazdu. Zmienne warunki atmosferyczne, odczuwalne są dla kierowców.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzucił podejrzenie na syna i wezwał policję Rzucił podejrzenie na syna i wezwał policję

Wpadł w ręce policjantów... na balkonie Wpadł w ręce policjantów... na balkonie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
see28.04.2019 19:41

SWD i wszystko jasne

Kierowca25.04.2019 12:47

Jak to kobieta. Ta płeć zachowuje się jak nastolatki za kierownicą. Jeżdżą bardzo szybko nawet tam gdzie jest ograniczenie do 30-tki. Im nie przeszkadza, że są ulice osiedlowe gdzie biegają dzieci bez opamiętania, bo to ich ulica.
Ale spotykam też świetnie kierujące panie. Jeżdżą tak dobrze, że wielu mężczyzn powinno im się kłaniać. Tam gdzie trzeba szybko, jak szybko, tam gdzie trzeba uważać, uważają. A na światłach nie ruszają pod chwili tylko równo z poprzedzającym samochodem. To umożliwia przejazd większej ilości pojazdów przez skrzyżowanie.

Gość25.04.2019 12:25

Przeglądała fesa

mizogin25.04.2019 9:12

No ,normlane, baba , pierdzina za kierownicą.

BigBlackCock25.04.2019 8:26

Ten lancer juz przed wypadkiem nie mial przejsc przeglądu. Niech eksperci sprawdzą stan hamulcow.

Sędzia pokoju25.04.2019 7:14

Nie zna znaków ... zabrać prawo jazdy i skierować na ponowny kurs prawa jazdy no i oczywiście badanie wzroku u okulisty .