Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
14 czerwca 2019

Podpalacz z Ruptawy nic nie dostanie

Podpalacz z Ruptawy nic nie dostanie
fot. kb /jastrzebieonline

Podpalacz z Ruptawy nie jest godny, aby dziedziczyć majątek po swojej zmarłej żonie, do której śmierci bezpośrednio się przyczynił.

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu Zdroju uznał Dariusza Perzyńskiego, skazanego za zabójstwo żony i czworga dzieci na karę dożywotniego pozbawienia wolności, za niegodnego dziedziczenia po zmarłej żonie. Orzeczenie jest skutkiem powództwa wniesionego przez Prokuratora Rejonowego w Jastrzębiu Zdroju przeciwko Dariuszowi Perzyńskiemu. 

Przypomnijmy, że Sąd Okręgowy w Gliwicach w grudniu 2016 roku  nie miał żadnych wątpliwości, że skazany Dariusz P. podłożył ogień w sześciu miejscach swojego domu w Jastrzębiu – Ruptawie i uszkodził rolety w ten sposób, żeby nikt nie mógł wydostać się na zewnątrz. W ten sposób mąż i ojciec rodziny doprowadził do śmierci pięciu bliskich sobie osób. Prokuratura dowodziła, że kierowała nim chęć wyłudzenia ubezpieczenia.

Do tragicznej nocy doszło w domu znajdującym się w jastrzębskim sołectwie Ruptawa, w maju 2013 roku. W pożarze zginęła żona Dariusza P. - Joanna (40 lat) oraz jego dzieci: Justyna (18 lat), Agnieszka (4 lata), Marcin (10 lat), Małgorzata (13 lat). 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto remontuje szkołę. Za 18 mln zł Miasto remontuje szkołę. Za 18 mln zł

Podpalacz mieszkania został aresztowany Podpalacz mieszkania został aresztowany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
a jednak dostanie...15.06.2019 14:18

Pod celą i pod prysznicem...

alika14.06.2019 21:57

Zasłużył na najgorszą karę!!! Niech żyje i 100 lat, aby męczył się tym, co zrobił!!! WIELKIM ŁUKIEM OMIJAM TYCH NIBY ŚWIĘTYCH - SAMO ZŁO!!!

Gość14.06.2019 20:11

zabił więc chyba zsłuzyli.wypuscic chłopa i dac mu kase za zone

Oko proroka14.06.2019 13:01

Gosc8,21 co ma prezes PiS wspólnego z tym morderców weź jeb,,j się w głowę może to Ci pomoże zaszkodzić nie powinno

Agnieszka14.06.2019 12:53

Wg przepisów dziedziczenia ustawowego nalezy się mężowi, mimo tego co zrobił. Dziwny więc wyrok sądu. Czyli syn wszysko skasuje :-) bedzie biba hahahhaa

Gość14.06.2019 8:21

Do mszy służył więc jemu się to dziedziczenie po prostu należy !!! Co za niegodna niesprawiedliwość. Co na to prezes PiS ?

Ryl14.06.2019 8:00

Kaj je kołboj?

Teraz to jest Ryl.

Znafca temató14.06.2019 6:12

Była szafarzem więc wiadomo.

Też znam jednego z jastrzęskiego UM, jest nawet naczelnikiem wydziału technicznego.
Co z tego, że funkcja niby taka zaszczytna, skoro diabła nosi za skórą?

Pokaż wszystkie opinie (8)