Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
23 sierpnia 2019

Zderzenie dwóch samochodów. Poszkodowany w szpitalu

Zderzenie dwóch samochodów. Poszkodowany w szpitalu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W czwartek w godzinach popołudniowych na ulicy 11 Listopada doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z uczestników zdarzenia został odwieziony do szpitala.

Wypadek miał miejsce na ulicy 11 Listopada - skrzyżowanie z ulicą Leśną, około godziny 14:00. Jak informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu, strażacy zostali wezwani do wypadku dwóch samochodów.

- Jedna z osób uczestniczących w zdarzeniu została przekazana ratownictwu medycznemu przewieziona do szpitala - mówi kpt. Łukasz Cepiel.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pacjenci mają wyremontowany oddział Pacjenci mają wyremontowany oddział

Kradzież w szpitalu. Policjanci zatrzymali złodzieja Kradzież w szpitalu. Policjanci zatrzymali złodzieja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
apis31.08.2019 21:34

TY jesteś gość? idiota jesteś i wbij to sobie to tej twojej zdeformowanej palicy.

Gość26.08.2019 5:59

Ludzie, nie wymagajcie myślenia od górników. Oni nawet na te swoje przemieszczacze ważnych badań ani ubezpieczenia OC nie mają, a wy jeszcze chcecie, aby znali zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. To nie przejdzie ponieważ to już ponad ich zmetanizowane głowy. Aby tylko jakoś dojechać do domu.

Gość23.08.2019 12:02

O tej porze tam wracają pracownicy JSW do swoich wiosek. Wymuszenia w tym miejscu to norma. A co jakiś czas trafi się brak co z Leśnej skręci pod zakaz w prawo na 11-Listopada.

Gość23.08.2019 10:59

Bo to wszystko wina zle wyprofilowanego zakretu, braku ronda w tym miejscu, przydroznych drzew, sliskiej nawierzchni, nieodsniezonej drogi I oslepiajacego slonca. Obaj uczestnicy kolizji sa wytrawnymi kierowcami.

manhatan23.08.2019 10:21

To teraz już wiem dlaczego nie przywieźli mi papierosów i pizzy, daję im ostatnią szansę a jak nie to jutro dzwonię po policję. Do zo

Wystarczyć pomyśleć23.08.2019 9:41

i nie będzie wypadku