Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 września 2019

Kradła w szkole, sklepie i barze. Została aresztowana

Kradła w szkole, sklepie i barze. Została aresztowana
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci zatrzymali 18-letnią kobietę, która we wrześniu dokonywała kradzieży, kradzieży z włamaniem, i usiłowanie kradzieży. Jastrzębianka została aresztowana na 3 miesiace. W więzieniu oczekuje na proces. 

Jastrzębianka dokonała między innymi: W dniu 6 września kradzieży torebki, karty bankomatowej i pieniędzy, a w następstwie usiłowała dokonać płatności tą kartą w sklepie. 8 września ukradła skarbonkę w lokalu gastronomicznym wraz z napiwkami powyżej 500 złotych. 13 września usiłowała dokonać kradzieży, portfela wraz z dokumentami, w sklepie na ulicy Harcerskiej. 16 września dokonała zaboru w celu przywłaszczenia karty bankomatowej na ulicy Warszawskiej, a następnie dokonała kradzieży pieniędzy poprzez dokonywanie płatności tą kartą. 17 września na terenie szatni jednej ze szkół, dokonała kradzieży portfela z dokumentami, gdzie między innymi znajdowała się karta bankomatowa.

- Po tym, jak kobieta usłyszała zarzuty, sąd, na wniosek śledczych i prokuratora, postanowił o jej tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za kradzież z włamaniem grozi jej do 10 lat więzienia - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci przeprowadzą kontrole Policjanci przeprowadzą kontrole

Poniosą karę nawet za najmniejsze ilości narkotyków Poniosą karę nawet za najmniejsze ilości narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Rudy24.09.2019 22:34

a co na to Grzesiek ?

Kuba23.09.2019 21:43

Nie miala na jedzenie :)wypuscie ja

spacerkiem23.09.2019 19:17

Na skate parku spotykają się młodzi dzicy przyjeżdżający swoimi brykami i słuchającymi głośno tępej muzyki. Nikt, ani Policja ani SM nie reagują. Czas żeby mieszkańcy zareagowali. Rozmawialiśmy z mieszkańcami dwóch pobliskich bloków. Już mają jakieś plany. Nie należy mieć do nich pretensji gdy spotykający się na parkingu poskarżą się na zniszczenia. Wina jest po stronie służ porządkowych.

Basia23.09.2019 19:11

Czytając wasze komentarze chce mi się zwymiotować , najlepiej to byście ja powiesili a może ta dziewczyna potrzebuje pomocy ,nikt nie kradnie bo ma taki kaprys to choroba ,ja trzeba leczyć

Oko23.09.2019 15:45

Będzie pobierać dalej 500+ ??

Masny ożyrok23.09.2019 12:13

Zmniejszyłem dawkę o połowę, wcześniej widziałem ludzi. To był dopiero odjazd

Gość23.09.2019 12:05

@Masny ożyrok

Jakie koty?

Nie wiem co bierzesz, ale skoro zamiast myszy widzisz koty, to zacznij moze zmniejszac dawke o polowe.

Pokaż wszystkie opinie (19)