Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
5 listopada 2019

W nocy wybuchł pożar w piekarni

W nocy wybuchł pożar w piekarni
fot. pixabay

W nocy z poniedziałku na wtorek w piekarni, znajdującej się w sołectwie Ruptawa, wybuchł pożar. Na miejsce udały się cztery zastępy strażackie.

Zgłoszenie o pożarze w piekarni przy ulicy Kilińskiego wpłynęło do Państwowej Straży Pożarnej dzisiaj, około godziny 0:44.

- Na miejsce zadysponowano cztery zastępy strażackie w tym jedną OSP Ruptawa. Okazało się, że doszło do zapalenia otuliny pieca. Strażacy szybko poradzili sobie z pożarem. Nie stwierdzono osób poszkodowanych - informuje PSP Jastrzębie-Zdrój. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkanie na Śląskiej podpalił właściciel? Mieszkanie na Śląskiej podpalił właściciel?

Pożar na Śląskiej. Jedna osoba w szpitalu Pożar na Śląskiej. Jedna osoba w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Smolka 05.11.2019 15:34

Ceny chleba w górę.