Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
27 września 2021

Kobieta goniła złodzieja na al. Piłsudskiego

Kobieta goniła złodzieja na al. Piłsudskiego
fot. Damian Hetman/jastrzebieonline.pl

Do zuchwałej kradzieży doszło w czwartek, kiedy mężczyzna ukradł towar i uciekł ze sklepu. W pogoń za nim rzuciła się sprzedawczyni oraz przypadkowy przechodzień.

W czwartek około godziny 18:00 można było zobaczyć, jak ulicą Piłsudskiego biegnie mężczyzna, a za nim kobieta krzyczącą: Stój złodzieju! Widząc to przypadkowy przechodzień również zaczął gonić uciekiniera.  Po przebiegnięciu kilkunastu metrów w kierunku alei Jana Pawła II dogonił uciekającego mężczyznę, a następnie ujął go i powiadomił policję.

-  Przybyłym na miejsce mundurowym z jastrzębskiej komendy, został przekazany ujęty 41-latek, który dokonał kradzieży w sklepie. W trakcie wykonywanych czynności wyszło na jaw, że to nie jedyne przewinienie jastrzębianina. Mężczyzna posiadał przy sobie także niewielką ilość amfetaminy. Za kradzież oraz posiadanie środków zabronionych odpowie przed sądem - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oszuści wyłudzili od staruszki 40 tys. zł Oszuści wyłudzili od staruszki 40 tys. zł

Policyjny pościg za złodziejami sprzętu AGD Policyjny pościg za złodziejami sprzętu AGD

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Papuga27.09.2021 20:18

Ja tu widzę samowolne opuszczenie miejsca pracy przez Pracownicę narażenie na utratę większego majątku od tego jaki niby przywłaszczył podejrzany znieważenie Go wołając za Nim złodzieju w miejscu publicznym i naruszenie Jego nietykalności cielesnej na to są paragrafy .

sdrurtx27.09.2021 11:02

Pobiegła za nim żeby oddać ten jeden grosz z tych tysięcy, co mu jest dłużna...

Co z nim zrobi?27.09.2021 9:57

To my powinniśmy decydować, co z nim z robić.
My, czyli 10 osób, proponujemy stworzyć dla takich obozy pracy w których będą musieli pracować aż do odrobienia strat , których narobili. Posiadanie przy sobie narkotyków to 6 miesięcy robót. Muszą zarabiać na swoje utrzymanie.

Gość27.09.2021 8:51

Goniła, czy gnoiła?

Lokator 27.09.2021 8:29

Nie mandat a praca na rzecz miasta .

Instytut27.09.2021 7:43

Marka Jastrzębie Zdrój. IT, turystyka, muzealnictwo, kultura i sztuka oraz figo fago.

Znafca temató27.09.2021 7:09

Jaszempski bochater. To zapewne wielki fan pszebojó wakacyjnego zatytółowanego Figo-fago i carycy z bónkra.