Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
29 kwietnia 2013

Pijana 15-latka znalazła się w szpitalu

W sobotę na ulicy Podhalańskiej mieszkanka Jastrzębia zauważyła kompletnie pijaną nastolatkę, która leżała na ziemi. Jako, że dziewczyna nie umiała nawet odpowiedzieć na pytanie, kobieta wezwała pogotowie i policję.

W sobotę koło godziny 21:00 policja została poinformowana o leżącej na ziemi na ulicy Podhalańskiej nieprzytomnej nastolatce. Dziewczyna była zbyt pijana by utrzymać się na nogach, a nawet odpowiadać na pytania przybyłych na miejsce funkcjonariuszy. W związku z tym została przewieziona do szpitala. Teraz czeka ją sprawa w sądzie rodzinnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość29.04.2013 22:32

Piją,piją nawet nastolatki, a klną że szkoda gadać, ta młodzież jest jakaś z cyrku wzięta taka dzika, szukają głupków aby im papierosy kupić lub alkochole taka prawda.

Marek29.04.2013 22:05

Trzeba pić z głową,a jak ktoś nie umie to niech nie pije wogóle.
Ja za młodych lat jak z kimś piłem to go samego nie zostawiałem,ciekawe z kim piło to dziecko...

Gość29.04.2013 21:06

To juz niemal dorosła, bo pod blokami spacerują tacy po jedenaście lat z butelkami piwa.

Gość29.04.2013 20:27

dobrze, że z trawką nie wpadła, bo by miała nas**** w papierach. a tak skończyło się jedynie w szpitalu i w sądzie, od którego pewnie dostanie naganę. Najważniejsze, że żyje...

Gość29.04.2013 20:21

oj tam, oj tam... przecież to tylko alkohol...każdy sobie może tak zrobić. wystarczy wsiąść do samochodu i kupić sobie na stacji

Gość29.04.2013 19:58

k******* a nie nastolatka