Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
29 kwietnia 2013

Pijana 15-latka znalazła się w szpitalu

W sobotę na ulicy Podhalańskiej mieszkanka Jastrzębia zauważyła kompletnie pijaną nastolatkę, która leżała na ziemi. Jako, że dziewczyna nie umiała nawet odpowiedzieć na pytanie, kobieta wezwała pogotowie i policję.

W sobotę koło godziny 21:00 policja została poinformowana o leżącej na ziemi na ulicy Podhalańskiej nieprzytomnej nastolatce. Dziewczyna była zbyt pijana by utrzymać się na nogach, a nawet odpowiadać na pytania przybyłych na miejsce funkcjonariuszy. W związku z tym została przewieziona do szpitala. Teraz czeka ją sprawa w sądzie rodzinnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość29.04.2013 22:32

Piją,piją nawet nastolatki, a klną że szkoda gadać, ta młodzież jest jakaś z cyrku wzięta taka dzika, szukają głupków aby im papierosy kupić lub alkochole taka prawda.

Marek29.04.2013 22:05

Trzeba pić z głową,a jak ktoś nie umie to niech nie pije wogóle.
Ja za młodych lat jak z kimś piłem to go samego nie zostawiałem,ciekawe z kim piło to dziecko...

Gość29.04.2013 21:06

To juz niemal dorosła, bo pod blokami spacerują tacy po jedenaście lat z butelkami piwa.

Gość29.04.2013 20:27

dobrze, że z trawką nie wpadła, bo by miała nas**** w papierach. a tak skończyło się jedynie w szpitalu i w sądzie, od którego pewnie dostanie naganę. Najważniejsze, że żyje...

Gość29.04.2013 20:21

oj tam, oj tam... przecież to tylko alkohol...każdy sobie może tak zrobić. wystarczy wsiąść do samochodu i kupić sobie na stacji

Gość29.04.2013 19:58

k******* a nie nastolatka