Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
15 października 2013

27-latek próbował matizem uciec przed policją

27-latek próbował matizem uciec przed policją
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek patrol policyjny ścigał na ulicy Pszczyńskiej samochód. Jak się okazało, jego kierowca miał we krwi prawie trzy promile i sądowy zakaz prowadzenia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 15:00 na ulicy Pszczyńskiej. Policyjny patrol rozpoczął pościg za samochodem marki Daewoo Matiz, kiedy kierowca zignorował policyjne sygnały nakazujące mu zatrzymanie się. Pościg nie trwał długo. Matiz został zatrzymany na ulicy Reymonta. Kierujący samochodem 27-latek okazał się pijany.

- Nie dość, że badanie alkomatem wykazało u mężczyzny prawie 3 promile, to jeszcze okazało się, że do 2014 roku obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych - wyjaśnia policja.

W związku z popełnionymi przestępstwami 27-latek może trafić do więzienia na 3 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Sprawiedliwy18.10.2013 17:52

Kolejny bandyta drogowy, który ryzykował życiem innych uczestników drogi. Jeśli dostanie wyrok odsiadki to my go będziemy musieli utrzymywać. Nie zgadzam się z tak niesprawiedliwym wyrokiem. Musi to odpracować.

Gość16.10.2013 8:37

Białą Daci hurtowni budowlanej B.... z Żor jeździ po Jastrzębiu kierowca, który każdego wieczoru po powrocie z pracy wypija po kilka piwek.

TUSO 2115.10.2013 15:19

"Uciekał Matizem" To tak jakby powiedzieć "Biegł na leżąco" :)

jas15.10.2013 14:55

Krzychu Matizem tera!

Pan InformatorPan Informator15.10.2013 14:28

@działkowiec, redakcja, jakbyś nie zauważył, odpisała Ci na pytanie. A prośba o wysyłanie takich zapytań jest podyktowana tym, żeby nie zaśmiecać komentarzy, które są niezwiązane z danym artykułem - bo artykuł działek nie dotyczy. Nikt nikogo nie straszy żadnym moderatorem...
Dalsze zapytania nie na temat, nie będą publikowane.

Gość15.10.2013 14:21

no nie było by w ty nic dziwnego gdyby nie ten matiz hehe

działkowiec15.10.2013 14:12

Zadałem pytanie o działki nie tylko w swoim imieniu... a redakcji wypada odpowiedzieć a nie straszyć moderatorem jak nie przymierzając na jakimś prymitywnym czacie.

Pokaż wszystkie opinie (13)