Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
7 kwietnia 2014

Chciał dać 2 tysiące łapówki policjantom

Chciał dać 2 tysiące łapówki policjantom
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony piątek na ulicy Warmińskiej, policjanci interweniowali w sprawie mężczyzn spożywających alkohol. Jeden z nich obraził policjantów, a później chciał załagodzić sprawę dwom tysiącami złotych.

4 kwietnia policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego interweniowali wobec dwóch mężczyzn, którzy spożywali alkohol w miejscu publicznym. W związku z wykroczeniem, funkcjonariusze ukarali mandatem jednego z nich. Jego kolega, 38-latek, odmówił przyjęcia grzywny. Policjanci poinformowali go, że w tej sytuacji sporządzony będzie wniosek do sądu.

- Najwyraźniej nie spodobało się to jastrzębianinowi, bowiem zaczął kierować pod adresem mundurowych obraźliwe słowa. W związku ze znieważeniem 38-latek został zatrzymany - informuje policja.

W trakcie, gdy policjanci doprowadzali mężczyznę do komendy, ten zaproponował im dwa tysiące złotych łapówki, w zamian za puszczenie go wolno. Tym razem propozycja 38-latka nie była to wykroczeniem, ale przestępstwem. W związku z tym grozi mu 8 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość09.04.2014 20:45

Oni gościa po piwie uważają za pijanego,a czy ktoś kontroluje tych mundurowych jak oni się odnoszą do ludzi wydaje im się że są ponad prawem .Gościu był sam i zawsze mogą powiedzieć że coś im oferował. Wystarczy mieć w sobie trochę człowieczństwa i będzie dobrze,a nie tylko karać i karać

a08.04.2014 9:07

No popatrzcie jaki rozrzutny, zaoszczędził na lokalu i chciał podarować środki władzy, gospodarny gość.

Kamil07.04.2014 19:31

Daleko nie masz.

Gość07.04.2014 17:43

Trzeba się do czech przeprowadzić, tam można pić alkohol na ulicy.