Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
7 kwietnia 2014

Chciał dać 2 tysiące łapówki policjantom

Chciał dać 2 tysiące łapówki policjantom
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony piątek na ulicy Warmińskiej, policjanci interweniowali w sprawie mężczyzn spożywających alkohol. Jeden z nich obraził policjantów, a później chciał załagodzić sprawę dwom tysiącami złotych.

4 kwietnia policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego interweniowali wobec dwóch mężczyzn, którzy spożywali alkohol w miejscu publicznym. W związku z wykroczeniem, funkcjonariusze ukarali mandatem jednego z nich. Jego kolega, 38-latek, odmówił przyjęcia grzywny. Policjanci poinformowali go, że w tej sytuacji sporządzony będzie wniosek do sądu.

- Najwyraźniej nie spodobało się to jastrzębianinowi, bowiem zaczął kierować pod adresem mundurowych obraźliwe słowa. W związku ze znieważeniem 38-latek został zatrzymany - informuje policja.

W trakcie, gdy policjanci doprowadzali mężczyznę do komendy, ten zaproponował im dwa tysiące złotych łapówki, w zamian za puszczenie go wolno. Tym razem propozycja 38-latka nie była to wykroczeniem, ale przestępstwem. W związku z tym grozi mu 8 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość09.04.2014 20:45

Oni gościa po piwie uważają za pijanego,a czy ktoś kontroluje tych mundurowych jak oni się odnoszą do ludzi wydaje im się że są ponad prawem .Gościu był sam i zawsze mogą powiedzieć że coś im oferował. Wystarczy mieć w sobie trochę człowieczństwa i będzie dobrze,a nie tylko karać i karać

a08.04.2014 9:07

No popatrzcie jaki rozrzutny, zaoszczędził na lokalu i chciał podarować środki władzy, gospodarny gość.

Kamil07.04.2014 19:31

Daleko nie masz.

Gość07.04.2014 17:43

Trzeba się do czech przeprowadzić, tam można pić alkohol na ulicy.