Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 czerwca 2014

Potrącony 3-latek. Wbiegł na jezdnię

Potrącony 3-latek. Wbiegł na jezdnię
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną sobotę na ulicy 3 Maja doszło do potrącenia 3-latka. Prawdopodobną przyczyną wypadku było wtargnięcie na jezdnię. Chłopczyk trafił do szpitala.

Wypadek miał miejsce 7 czerwca po godzinie 18:00. Według relacji świadków chłopczyk wbiegł na jezdnię, a kierowca golfa nie zdążył wyhamować. Samochód prowadzony przez 55-latka uderzył w dziecko bocznym lusterkiem. W wyniku potrącenia 3-latek trafił do szpitala ze złamaniem nogi oraz urazem głowy. Przewieziony został na oddział dziecięcy rybnickiego szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Kierowca11.06.2014 18:21

Mój znajomy przeżył ogromną traumę, bo mu dziecko wbiegło po koła. Nauczony doświadczenie kolegi przejeżdżam bardzo wolno gdy widzę małe dzieci. Zdarzają się dorośli zupełnie bez rozumni. Na przykład prowadzą swoje dzieci idące od ulicy. Jedno szarpnięcie i już dziecko może wpaść na drogę. Dziecku niewiele potrzeba do takiego odruchu. Wystarczy, że dostrzeże coś na co dorosły nawet nie zwróci najmniejszej uwagi. Pilnujcie dzieci, chodzie z nimi sami idąc od strony jezdni.

Kakas11.06.2014 15:14

Hejterzy, którzy gadają o tym, że dziecko na ulicy jest nie do ruszenia - jak dorosną i mamusia kupi im auto i zaczną jeździć, zobaczą co znaczą bachory, które idą przy krawędzi jezdni... i cholera wie w którym momencie wybiegną pod maskę...

Do Obek11.06.2014 9:47

Popieram ! Masz BACHORA to pilnuj BABO !!!

Obek10.06.2014 20:04

To połż swoje dziecko wariatko na ulice...Dziecko trzeba pilnować a nie puszczać samopas na dwór a później płacz i lament!

Obywatel10.06.2014 20:02

A już myślałem że na gagarina to było bo tam codziennie takie dzieci biegają bez opieki koło ulicy.

sssjjjzz10.06.2014 14:47

Pod blokami dziecko ma prawo nawet położyć się na drodze jesli to STREFA ZAMIESZKANIA. Tylko kierowcy kretyni myślą, że nadal im wszystko wolno, dostawcy pizzy i inni kurierzy bez wyobraźni przelatują przez osiedla!

Gość10.06.2014 10:37

Zupełnie, jak pod blokami, rodzice nie mają czasu na taki drobiazg jak dzieci, więc te biegają po parkingu i wpychają się rowerami za parkujące samochody.