Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
7 stycznia 2015

Wtargnął do obcego domu by... zjeść posiłek

Wtargnął do obcego domu by... zjeść posiłek

31-latek odpowie za naruszenie miru domowego. W miniony piątek wtargnął do domu jednorodzinnego i zaczął przygotowywać sobie posiłek. Był już wcześniej karany.

Policjanci interweniowali 2 stycznia w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Jastrzębia-Zdroju. O zdarzeniu policję poinformowała lokatorka domu.

- Z relacji kobiety wynikało, że kiedy usłyszała dzwonek do drzwi i je otworzyła, do środka wbrew jej woli wszedł nieznany mężczyzna, który bez słowa poszedł do kuchni i zaczął przygotowywać sobie posiłek. Nieproszony gość twierdził, że zna brata kobiety i wyjdzie z domu jak się posili - informuje policja.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Okazało się, że kilka dni temu okradł swojego ojczyma kradnąc mu narzędzia o wartości kilkuset złotych.

- Z uwagi na to, że był on już w przeszłości karany za podobne przestępstwa, grozi mu kara nawet 7 i pół roku więzienia - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Obiektyw08.01.2015 22:45

Mam nadzieje ze nastepnym razem odwiedzi antyryla.
"Katol", slyszalem to slowo juz z ust poslow partii milosci, tolerancji i szacunku.

Gość08.01.2015 20:17

a może to syn proboszcza?

antyryl08.01.2015 17:32

głodnych nakarmić, katole

Gość07.01.2015 21:07

a może proboszcz odmówił mu pomocy?

antyowsik07.01.2015 16:39

Może był z WOŚP?