Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
12 stycznia 2015

Osiedle Barbary: 16-latek z marihuaną

Osiedle Barbary: 16-latek z marihuaną
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W miniony piątek na osiedlu Barbary policjanci zatrzymali 16-latka z narkotykami. Jastrzębianin posiadał woreczek z marihuaną.

Około godziny 20:00 funkcjonariusze wylegitymowali grupę młodych osób na klatce schodowej jednego z bloków. Policjanci przystąpili do kontroli osobistej. U jednego z nastolatków znaleźli woreczek z zielono-brązowym suszem.

- Przypuszczenia funkcjonariuszy szybko potwierdził narkotester, który wskazał, że zabezpieczoną substancją jest marihuana. Młody jastrzębianin został przewieziony do komendy, skąd po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji trafił pod opiekę rodziców - informuje policja.

O dalszym losie 16-latka zdecyduje teraz sąd rodzinny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Andrzej12.01.2015 22:59

Nie mam nic do tego kto i co bierze/wciąga/pali, ale jeśli robi to w domu.
Uważam też, że za wczesny wiek jak na marihuanę, za duże szkody wyrządzi.

Gość12.01.2015 22:22

wiadomo turystyczna nic dodac nic ujac

SLD12.01.2015 20:11

Do kamila-jestem kobietą.To nie jest dosłowny cytat,ale oddaje myśl autora.Tobie myślenie sprawia pewną trudność.

Kamil12.01.2015 18:12

do SLD, chłopie naucz sie cytować!

SLD12.01.2015 17:42

Najlepszy komentarz do tej sytuacji przedstawił w swojej piosence Muniek "za posiadanie zielska,dostanie kilka latek".Łatwo można młodemu człowiekowi" przetrącić" kręgosłup.

Gość12.01.2015 15:52

i jak tu żyć?

Dorosły12.01.2015 13:09

Następny mały debilek chcący żyć w nieświadomości i nie mieć wpływu na siebie. Bardzo współczuję rodzicom. 16 lat to wiek pełnego ogłupienia, cofnięcia się w rozwoju umysłowym. Trzeba dużo cierpliwości ze strony rodziców żeby nie zniszczyć uczuć. Gnojkom się wydaje, że ich zachowanie nie wpływa negatywnie na rodziców. Po kilka latach dociera do nich, że rodzice są jakby trochę obcy, nie chcą żyć problemami swego dziecka. A to jest wynik bezmyślności dzieci z przed kilku lat.