Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
23 marca 2015

Przejechał na czerwonym. Zmusił policję do hamowania

Przejechał na czerwonym. Zmusił policję do hamowania
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

26-latek mógł dopuścić do zderzenia samochodu. Przejechał na czerwonym świetle i tym samym zmusił do gwałtownego hamowania nieoznakowany samochód policyjny. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec minionego tygodnia na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Świerczewskiego. 26-letni kierowca chevroleta jadąc w kierunku Pawłowic, przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zmusił tym samym do hamowania nieoznakowany policyjny samochód, który wyjeżdżał z ulicy Świerczewskiego.

-  Zatrzymany do kontroli drogowej mężczyzna przyznał się do błędu, tłumacząc go zagapieniem spowodowanym prowadzoną z pasażerami rozmową. W związku z popełnionymi wykroczeniami mieszkańcowi powiatu wodzisławskiego zatrzymano prawo jazdy - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
ktosie25.03.2015 12:56

to dla tego policja jeździ na włączonych kogutach bo nie muszą uważać

artur24.03.2015 19:53

********* tajniaki.

bukakaka23.03.2015 21:14

za takie cos prawko zatrzymali buheheheeheheh

do Kierowca23.03.2015 20:14

popieram w 100%!!!

Kierowca23.03.2015 11:21

Codziennie ktoś się zagapia. Na szczęście, tak jak w tym przypadku nie dochodzi do wypadku. Codziennie też spotykają się ci, którzy są zajęci swoimi myślami bardziej niż kierowaniem. Wynikiem takiego gapiostwa jest wypadek.
Światła na opisanym skrzyżowaniu tak jak i na następnym są zbyteczne przez większość dnia. Potrzebne są tylko w godzinach gdy w kopalni "Pniówek" jest zmiana. Światła powinny być włączone od godz. 5:00 do 7:00 i 13:00 do 15:30. Poza tym jest tylko spowalnianie transportu kołowego. To samo dotyczy skrzyżowania Pszczyńska / Rybnicka.