Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 marca 2015

Przejechał na czerwonym. Zmusił policję do hamowania

Przejechał na czerwonym. Zmusił policję do hamowania
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

26-latek mógł dopuścić do zderzenia samochodu. Przejechał na czerwonym świetle i tym samym zmusił do gwałtownego hamowania nieoznakowany samochód policyjny. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec minionego tygodnia na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Świerczewskiego. 26-letni kierowca chevroleta jadąc w kierunku Pawłowic, przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zmusił tym samym do hamowania nieoznakowany policyjny samochód, który wyjeżdżał z ulicy Świerczewskiego.

-  Zatrzymany do kontroli drogowej mężczyzna przyznał się do błędu, tłumacząc go zagapieniem spowodowanym prowadzoną z pasażerami rozmową. W związku z popełnionymi wykroczeniami mieszkańcowi powiatu wodzisławskiego zatrzymano prawo jazdy - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
ktosie25.03.2015 12:56

to dla tego policja jeździ na włączonych kogutach bo nie muszą uważać

artur24.03.2015 19:53

********* tajniaki.

bukakaka23.03.2015 21:14

za takie cos prawko zatrzymali buheheheeheheh

do Kierowca23.03.2015 20:14

popieram w 100%!!!

Kierowca23.03.2015 11:21

Codziennie ktoś się zagapia. Na szczęście, tak jak w tym przypadku nie dochodzi do wypadku. Codziennie też spotykają się ci, którzy są zajęci swoimi myślami bardziej niż kierowaniem. Wynikiem takiego gapiostwa jest wypadek.
Światła na opisanym skrzyżowaniu tak jak i na następnym są zbyteczne przez większość dnia. Potrzebne są tylko w godzinach gdy w kopalni "Pniówek" jest zmiana. Światła powinny być włączone od godz. 5:00 do 7:00 i 13:00 do 15:30. Poza tym jest tylko spowalnianie transportu kołowego. To samo dotyczy skrzyżowania Pszczyńska / Rybnicka.