Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 kwietnia 2015

Przyznał się do jazdy pod wpływem narkotyków

Przyznał się do jazdy pod wpływem narkotyków
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W środę został zatrzymany 19-latek, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków. U pasażera znaleziono zielony susz, a kierowca przyznał, że chwilę wcześniej palił marihuanę.

8 kwietnia po godzinie 20:00 jastrzębscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej opla, w którym znajdowało się trzech mężczyzn. W czasie interwencji jeden z pasażerów dobrowolnie wydał policjantom woreczek z marihuaną.

- Podejrzenia stróżów prawa wzbudził dodatkowo stan psychofizyczny kierowcy, dlatego na miejsce przybyli również policjanci drogówki, którzy sprawdzili jego stan trzeźwości. I choć badanie alkomatem wykazało, że 19-latek był trzeźwy, na pytanie funkcjonariuszy o zażywanie środków odurzających, kierowca przyznał, że chwilę wcześniej palił marihuanę - informuje policja.

19-letniemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy i pobrano krew do badań. Jeśli okaże się, że znajdował się pod wpływem narkotyków, grożą mu 2 lata więzienia. Jego 18-letni kolega mimo, że dobrowolnie wydał marihuanę, nie uniknie odpowiedzialności. Za jej posiadanie grożą nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mieszkaniec13.04.2015 20:36

Prace społeczne przez dwa lata na rzecz nas wszystkich. Jadąc zagrażał nam, niewinnym osobom idącą chodnikiem.