Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 czerwca 2015

Pierwszy dzień Dni Jastrzębia za nami. Zobacz zdjęcia

Pierwszy dzień Dni Jastrzębia za nami. Zobacz zdjęciaZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W pierwszy dzień Dni Jastrzębia na stadionie miejskim można było usłyszeć Farben Lehre, Mrozu oraz zespół Bajm. Na stadionie można było również zobaczyć latające rowery i motocykl, czyli Sky Fighters. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

Pierwszy dzień tradycyjnie rozpoczął się od korowodu mieszkańców. Jastrzębianie przeszli spod Biblioteki Głównej na Stadion Miejski, gdzie nastąpiło oficjalne otwarcie Dni Jastrzębie.

Jako pierwszy na scenie pojawił się Farben Lehre, który rozgrzał jastrzębską publiczność. Po nich pojawili się Sky Fighter z pokazem Freestyle Motocross, którzy na rowerach i motorze szybkowali w górę robiąc akrobacje. Jeszcze przed godziną 19:00 na scenie pojawił się Mrozu. Zaśpiewał m.in. "Bo jak nie my to kto", "Nie mamy nic do stracenia" czy "Poza logiką". Po nim, na parkiecie przy scenie pojawiły się dwie formacje taneczne z jastrzębskich szkół tańca - Explozja Tańcza oraz Dance Passion. Kolejnymi artystami, i zarazem gwiazdą wieczoru, który wystąpił na jastrzębskiej scenie był zespół Bajm z Beatą Kozidrak przy mikrofonie. Impreza zakończyła się pokazem fajerwerków.

Niestety, nie dysponujemy zdjęciami zespołu Bajm - zespół zakazał jakiegokolwiek fotografowania.

W niedzielę impreza rozpocznie się o godzine 16:30. Na początek wystawiony zostanie spektakl dla dzieci. Później wystapią Paulina Goranov, Margaret, Kabaret Jurki oraz Enej.

Zobacz zdjęcia z korodowu mieszkańców
Zobacz zdjecia z imprezy na Stadionie

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kieliszki zabrzmiały w kościele Kieliszki zabrzmiały w kościele

Urodziny miasta świętowano na filmowo Urodziny miasta świętowano na filmowo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
mieszkaniec emeryt16.06.2015 15:39

Do mieszkańca; Nie to,że znajdą się malkontenci i będą nudzić ale powiedz co tu w Jastrzębiu jest poza kopalniami i domami handlowymi! Prace można dostać po znajomości gdzieś w administracji w sklepie,w kopalni lub sprzątacza! i co następny dom handlowy?Czy takie inwestycje uważasz za dobra dla nudziarza? Co się stanie z miastem jak zakończy się wydobycie węgla? Młodych czekają dalekie wędrówki za chlebem a Jastrzębie zostanie miastem ubogich emerytów.

Mieszkaniec 16.06.2015 13:12

Dziękuję Pani Prezydent za wychodzenie do mieszkańców z prośbą o propozycje dotyczące naszego miasta. Trzeba mieć wielką odwagę żeby tak postępować. Zwłaszcza, że jak zwykle znajdzie się wielu malkontentów ogłaszających "nudno, nudzę się, tu nic sie nie dzieje ... " Teraz mogą zaproponować to co uważają za interesujące. Tylko czy zaproponują, czy dalej będą ziewać z nudów czekając na Godota.
p.s. rozumiem mieszkańców z okolic stadionu i popieram. Drugi dzień był znacznie cichszy. Czy ktoś z organizatorów zrozumiał czy tak miało być ?

Gość15.06.2015 20:28

Szkoda tylko, że nikt nie myśli o ludziach na wózkach inwalidzkich. Gratulacje dla ochrony za wzorową postawę pilnowania rampy i niedopuszczenia własnie osoby na wózku pod scenę aby mogła bezpiecznie i zobaczyć koncert. Na innej imprezie ?Around the Rock? w Czerwionce w tym samym dniu jakoś sami zaproponowali aby syn był pod sceną i jakoś nie przeszkadzał i nie stwarzał "zagrożenia". Trochę zrozumienia dla osób na wózku bo one się same nie przebiją. Może ktoś przekaże Pani Prezydent problem i w przyszłości zatrudni ludzi, którzy rozumieją potrzebę stworzenia jakiś warunków dla niepełnosprawnych na wózkach.

Magda15.06.2015 10:29

A mnie się tam podobało! Ludziom chyba jednak w większości też, bo stadion był wypchany po brzegi, ludzie świetnie się bawili. A co do tego jak dni jastrzebia wyglądały to wiecie co... pani prezydent pewnie nie miała wpływu na ich kształt (a i tak było coś więcej- fajne kapelusze, które tworzyły wspólnotę itd.), bo plan pewnie był domknięty zanim pojawiła się w um. W przyszłym roku będzie inaczej - wierzę w to, co zapowiedziała. I dajcie jej spokój, kobieta wychodzi do ludzi a to jest już duuuuuuużo więcej niż to co robił Janecki. Poza tym... Jenecki rządził 12 lat, ona od pół roku więc co wy chcecie? Na razie to musi po swoim poprzedniku sprzątać syf jaki zostawił, co nie widzicie tego? Ja tam Pani gratuluję otwartej postawy, świętych nerwów do mieszkańców, życzę powodzenia i dziękuję@

beno15.06.2015 9:46

heh ...w pełni popieram!!! ciemnota idzie na badziewie typu Bajm którzy to sie uważa za mega gwiazdę!!! nawet zdjęć zabronili robić,,,haha a masa na to się łapie bo za darmo!!! dawno takiej mizerii na stadionie nie było.

heh do impress14.06.2015 22:56

ja tam nie siedziałem w domu, bo mam lepsze rozrywki, hehe, dzieciaczku, mało tego, nie siedziałem w tym jastrzębskim syfie blokowo-marketowym z kiczowatym Bajmem i innym badziewiem dla ubogich, hehe, może dlatego, ze mam parę groszy i sobie mogę gdzieś pojechać podczas gdy biedota umysłowa podąża na stadion na Bajmy i inną papkę.

anty14.06.2015 22:47

śmieszek to chyba pracownik UM, czyli nierozgarnięta osoba, bo tam nikt mądry nie pracuje, nie ma sensu z nim gadać. Te petardy to niech sobie wsadzą w wiadome miejsce i tam odpalą.

Pokaż wszystkie opinie (25)