Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
28 lipca 2015

Bratanek "pożyczył" auto i ukradł sprzęt

Bratanek "pożyczył" auto i ukradł sprzęt
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minionym tygodniu policjanci zatrzymali 25-letniego jastrzębianina, który okradł swojego wujka. W tym czasie jego krewny był w szpitalu i o niczym nie wiedział.

25-latek w czasie nieobecności swojego wujka, bez jego wiedzy wziął jego auto, po czym udał się mieszkania wujka i razem z innymi osobami ukradł sprzęt elektroniczny. Część sprzętu oddali w zamian za paliwo. Resztę pieniędzy chcieli przeznaczyć na pobyt za granicą.

W miniony czwartek policjanci zatrzymali do kontroli ukradziony samochód. Kierujący nim 22-latek oświadczył, że kluczyki do samochodu otrzymał od swojego 25-letniego pasażer, a sam pojazd należy do wujka pasażera.

Okazało się, że 25-latek miał już wcześniej problemy z prawem. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
koko28.07.2015 21:09

po prostu zadziałały mechanizmy wolnorynkowe, normalna sprawa. Facet nie miał na wakacje, to kradł, no przecież takie są prawa wolnego rynku.