Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 lipca 2015

Bratanek "pożyczył" auto i ukradł sprzęt

Bratanek "pożyczył" auto i ukradł sprzęt
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minionym tygodniu policjanci zatrzymali 25-letniego jastrzębianina, który okradł swojego wujka. W tym czasie jego krewny był w szpitalu i o niczym nie wiedział.

25-latek w czasie nieobecności swojego wujka, bez jego wiedzy wziął jego auto, po czym udał się mieszkania wujka i razem z innymi osobami ukradł sprzęt elektroniczny. Część sprzętu oddali w zamian za paliwo. Resztę pieniędzy chcieli przeznaczyć na pobyt za granicą.

W miniony czwartek policjanci zatrzymali do kontroli ukradziony samochód. Kierujący nim 22-latek oświadczył, że kluczyki do samochodu otrzymał od swojego 25-letniego pasażer, a sam pojazd należy do wujka pasażera.

Okazało się, że 25-latek miał już wcześniej problemy z prawem. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
koko28.07.2015 21:09

po prostu zadziałały mechanizmy wolnorynkowe, normalna sprawa. Facet nie miał na wakacje, to kradł, no przecież takie są prawa wolnego rynku.