Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
25 sierpnia 2015

Kobieta z 3,5 promila przyszła z dziećmi do baru

Kobieta z 3,5 promila przyszła z dziećmi do baru
fot. sxc.hu

W miniony weekend do jednego z barów w naszym mieście przyszła pijana 28-latka. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że przyprowadziła ze sobą dzieci. Teraz grozi jej kara nawet do 5 lat więzienia.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z lokali na osiedlu Arki Bożka kobiet pod wpływem alkoholu przyprowadziła dwójkę dzieci - 7-letnia córka i 9-miesięcznego synka. Okazało się, że 28-latka jest matką dzieci. Kobieta przyszła do baru bo chciała się napić.  Chcąc uniknąć badania alkomatem, 28-latka próbowała uciec mundurowym. Miała 3,5 promila.

- Rodzeństwo trafiło pod opiekę ojca, który przyjechał na miejsce natomiast kobietę poinformowano o konieczności przewiezienia do komendy w celu sprawdzenia stanu trzeźwości - informuje policja.

Jeżeli materiał dowodowy potwierdzi, że kobieta mogła narazić życie lub zdrowie dzieci, grozić jej będzie kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
mysz11.02.2016 10:48

koniecznie do tego lokalu wstawić przewijak.Matce będzie lzej przewijać dziecko.

USA OD 1983 27.08.2015 19:41

Co da wiezienie zadaj sobie to pytanie ? Gdyby znecala sie fizycznie OK ale ona jest chora alkoholizm to choroba bez wzgledu na pochodzenie , czy wyksztalcenie ...

P.s.Szkoda dzieci

Gość26.08.2015 11:28

Czy w tym lokalu sprzedano jej alkohol, pomimo, że była pijana?

Gość26.08.2015 8:01

Wojciul, skoro stać ich na piwo, to chyba rodzinie nie powodzi się źle? Tak zwane głodne dzieci biorą się stąd, że matki mając wybór między gotowaniem dla dzieci , a pójściem na piwo, wybierają piwo.

mieszczuch26.08.2015 6:54

Rozumiem,że może jej grozić kara ale pięć lat? czy w tej Polsce już ktoś naprawdę upadł na dekiel? Za przestępstwa typowo kryminalne nie ma kary w zależności z jakiej rodziny jest oskarżony.Tu naraz wyrok wymyślili,może na przejęcie dzieci jest zwolenniczka RM a przeciwniczka aborcji czy invitro! Dla takiej to kota szkoda oddać pod opiekę.

WojCiul25.08.2015 22:03

Byłem w miejscach gdzie matki pijane z dziećmi przebywały. Piły piwo. I co w tym złego? Taka troska o dzieci w tym państwie? Zapukał ktoś do drzwi i zapytał czy coś potrzeba rodzinie? Teraz władza się odezwała. To niech policja weźmie dzieci na komende i niech się nimi opiekuje. Kupi podręczniki i mleko dla małej.

PO-wiec25.08.2015 18:33

Matkę skazać na 5 lat, dzieci oddać do adopcji a na ich miejsce zameldować porządną rodzinę z Afryki

Pokaż wszystkie opinie (11)