Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 września 2015

Za znieważenie policjantów do zakładu karnego

Za znieważenie policjantów do zakładu karnego
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

35-latek trafił do zakładu karnego gdy podczas interwencji znieważył funkcjonariuszy policji. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek przed godziną 23:00 na ulicy Broniewskiego. Według relacji zgłaszającego, jego 35-letni syn zachowywał się agresywnie. Po przyjeździe policjantów, mężczyzna zaczął się zachowywać agresywnie również w stosunku do funkcjonariuszy.

- Podczas legitymowania 35-latek wielokrotnie znieważył mundurowych, kierując pod ich adresem obraźliwe słowa. W związku z popełnionym przestępstwem jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnej celi - informuje policja.

Okazało się jednak, że 35-latek jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Jastrzębianin trafił już do zakładu karnego na półtora roku. Za znieważanie policjantów może tam zostać dodatkowo rok dłużej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Spokojny obywatel02.10.2015 10:04

Plicjanci powinni być napiętnowani tam gdzie postepują źle. A ci, którzy działają wbrew prawu powinni iść do więzienia za nadużywanie swoich praw i niesłuszne karanie obywateli. Z drugiej strony, wielu młodych nienawidzi policjantów, bo taka jest moda. Gdy sami zostaną okradzeni lub pobici lecą z płaczem na policję domagając się sprawiedliwości. I wtedy nie mają oporów. Natomiast złapani na przestępstwie są butni i aroganccy. Policjanci często nie zwracają na to uwagi, bo tak sa uczeni. Nie dać się sprowokować. A wielu chamskim młodzieńcom należał by się delikatny łomot przywracających ich do pionu. Jeśli nie potarfią zrozumieć zwego zła, to tresura bardzo szybko uczy właściwych zachowań.

do Kuba02.10.2015 8:47

Każdy obywatel ma prawo nagrywać "pracę" POlicjantów. Tylko jeżeli nie masz "zaplecza" to zabiorą ci telefon, skasują nagranie i pobiją do nieprzytomności. Taka sytuacja miała miejsce 1.5 roku temu na ul. Kurpiowskiej, kiedy to kilku młodych mężczyzn zostało bezpodstawnie , brutalnie wrzuconych do radiowozu. Jeden z ich kolegów, który stał obok zaczął to nagrywać i to mu sie nie opłaciło, bo dostał konkretnie wp...ol, skasowano nagranie i został posądzony o CZYNNĄ NAPAŚĆ NA POLICJANTA !!! Oto POlska POlicja właśnie, a w sumie to milicja.

Kuba01.10.2015 10:23

....to jest ostatnio modny sposób ,wsadzanie za znieważanie. A może nagrywać interwencje.