Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
20 listopada 2015

Czołowe zderzenie w Zdroju. Winny? Pijany 29-latek

Czołowe zderzenie w Zdroju. Winny? Pijany 29-latek
fot. Marta Bulejak

W czwartek, 19 listopada 29-letni jastrzębianin spowodował wypadek na ulicy Słonecznej w Zdroju. Miał w organizmie blisko promil alkoholu. Oprócz utraty prawa jazdy, mężczyźnie grozi więzienie.

Zdarzenie miało miejsce w Zdroju przed godziną 16:00. Kierowca renault jadąc ulicą Słoneczną w kierunku ulicy Broniewskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód osobowy. Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na łuku drogi, choć przyczyną wypadku mógł być alkohol.

- Okazało się, że brawurowa jazda nie była jedyną przyczyną wypadku. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkańca Jastrzębia prawie promil - informuje policja.

18-letni kierowca suzuki, w którego uderzył 29-latek, trafił do szpitala na obserwację, lecz po udzieleniu pomocy został zwolniony do domu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
nick't 29.11.2015 20:08

do: do nick't - ty nie rozumiesz ironii popatrz na zdjęcie :P. Najpierw spróbuj uruchomić szare komórki ( jeżeli je posiadasz) potem komentuj komentarz. Rozumiem że nie załapałeś. Ale nie szkodzi. Zresztą ta ironie nie była skierowana do Ciebie tylko do redakcji :P

do nick't24.11.2015 23:25

Przecież jest napisane jakie auta brały udział RENAULT i SUZUKI to ty ładnie musisz być pijany lub naćpany, że nie umiesz przeczytać artykułu ze zrozumieniem.

nick't23.11.2015 22:23

Pił SOBIESKIEGO ?? i JECHAŁ VW ??

Gość21.11.2015 8:59

Przecież górników tak suszy, że jeżdżą z otwartymi puszkami piwa i się nawadniają.

Doradca20.11.2015 18:53

Wyrwać mu serce wraz z resztką mózgu. To chyba jedyny sposób wyłączenia na zawsze tego sympatyka IS.

zdzichu20.11.2015 15:27

Driftersi w lagunie, zabrakło mocy pod maską, to doładował się etanolem, takie polskie biturbo

zenek20.11.2015 13:05

jeszcze nie dostali barbórki,a już chlają

Pokaż wszystkie opinie (9)