Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
31 października 2016

Nie posłuchał rodziny i wsiadł za kierownicę. Miał 3 promile

Nie posłuchał rodziny i wsiadł za kierownicę. Miał 3 promile
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Był pijany w sztok, a mimo to wsiadł za kierownicę. Na nic zdały się ostrzeżenia rodziny, aby tego nie robić. Pijany 31-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu więzienie.

Mając w organizmie prawie 3 promile alkoholu próbował odjechać z przyblokowego parkingu przy ulicy Zielonej. Zlekceważył ostrzeżenia bliskich i postanowił odjechać. Na dodatek w ogóle nie miał prawa jazdy. Wezwana na miejsce policja uniemożliwiła realizację tych zamiarów.

- Dalszy los jastrzębianina leży teraz w rękach sądu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości nieodpowiedzialnemu 31-latkowi grożą 2 lata więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Sędzia pokoju31.10.2016 16:44

15 lat pełnej odsiadki plus ciężkie roboty o chlebie i wodzie zmienią jego nastawienie do alkoholu i jazdy bez uprawnień.