Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
7 grudnia 2016

Doszło do groźnego wypadku na ulicy Pszczyńskiej

  • Doszło do groźnego wypadku na ulicy Pszczyńskiej
  • Doszło do groźnego wypadku na ulicy Pszczyńskiej
  • Doszło do groźnego wypadku na ulicy Pszczyńskiej
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie

W jednym dniu spowodował dwa wypadki. Za pierwszym razem 32-latek oddalił się z miejsca, w drugim zjechał do przydrożnego rowu. Nieprzytomny kierowca został odwieziony do szpitala. Policja bada wszystkie okoliczności tych zdarzeń. 

Na ulicy Pszczyńskiej doszło do groźnego wypadku. Kierowca citroena stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Ten sam mężczyzna kilka chwil wcześniej był sprawcą innej kolizji. Jak ustalili mundurowi był trzeźwy. 

- Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 5 grudnia, po godzinie 16.00. W oparciu o relacje świadka zdarzenia, mundurowi ustalili, że kierowca citroena, jadąc ulicą Pszczyńską w kierunku Pawłowic, z nieustalonych jak dotąd przyczyn, na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna przemierzył w rowie ponad 100 metrów, po czym zakończył jazdę, uderzając w betonowy mostek. Nieprzytomnego 32-latka pogotowie ratunkowe przewiozło do szpitala. W trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia, do policjantów podeszła kobieta, która chwilę wcześniej była uczestnikiem innej kolizji, do której doprowadził 32-latek. Jastrzębianin, jadąc Aleją Piłsudskiego, zjechał na prawy pas ruchu i uderzył w chevroleta, za kierownicą, którego znajdowała się 40-latka. Mężczyzna nie zatrzymując się, odjechał z miejsca kolizji – informuje Komenda Miejskiej Policji w Jastrzebiu-Zdroju

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
mobi07.12.2016 14:13

no miał stolarz okazje iść do górnictwa to barbórke by dostał

ed07.12.2016 11:27

różnica , bo stolarz nie dostaje barborki

do ed07.12.2016 9:16

Nie, stolarz. - co za różnica ?

ed07.12.2016 8:21

górnik po barbórce?