Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 lutego 2017

Pomylił radiowóz z taksówką i wyzywał policjantów

Pomylił radiowóz z taksówką i wyzywał policjantów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Młody mężczyzna podszedł do radiowozu i wrzucił do niego 2 zł. Myślał, że to taksówka i żądał zawiezienia do domu. Kiedy spotkał się z odmową obrzucił mundurowych wyzwiskami. Teraz grozi mu rok więzienia. 

Poniedziałkowego poranka jastrzębianin nie może zaliczyć do udanych. Nie dość, że pomylił radiowóz z taksówką, to wyzywał policjantów, za co stanie przed sądem.

- W poniedziałek nad ranem, do stojącego na ulicy Arki Bożka oznakowanego radiowozu, podszedł pijany mężczyzna. Przez uchyloną w drzwiach szybę wrzucił 2 złote, żądając od stróżów prawa, aby zawieźli go do domu. 23-latek nie przyjął odmowy. Stał się agresywny i zaczął wyzywać mundurowych. Jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,5 promila. Po wytrzeźwieniu zatrzymanemu przedstawiono zarzut znieważenia stróżów prawa - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
optymista Do Mieszkaniec09.02.2017 2:18

Zarabiasz dziennie 250 zł? Pozazdrościć, pozazdrościć :)

Gość08.02.2017 18:50

Lepszego kawału nie słyszałem

Mieszkaniec08.02.2017 9:47

Jakie "grozi mu rok więzienia"? A po co on do więzienia. To zwykły żłób, którego trzeba ukarać ucząc go szacunku do innych. Rok zbierania śmieci po krzakach i pod balkonami to znacznie lepsza kara. Dowie się, że takich żłobów jak on jest więcej i że nie powinno się być żłobem. Ale jest pewien warunek. Dzielnicowy lub patrol policji powinien sprawdzać jego pracę i nie zaliczać jej jeśli nie została wykonana dokładnie. A każde nie zaliczenie to koszt zatrudnienia innej osoby, którą opłaci ten żłób. 250 zł dziennie to wystarczająca kwota.