Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 lutego 2017

Starsza kobieta wzywała pomocy

Starsza kobieta wzywała pomocy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

86-letnia kobieta mieszkająca samotnie w jednym z bloków przy ulicy Wieczorka wzywała pomocy. Jej wołanie usłyszeli sąsiedzi i wezwali służby ratunkowe. Na szczęście nic złego się nie stało. 

- O godz. 21.55  w środę dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie do interwencji w bloku przy ulicy. Wieczorka. Poinformowano nas, że sąsiedzi usłyszeli krzyki kobiety, która wzywała pomocy. Po przyjeździe na miejsce wyważono drzwi. Na miejsce przybyło również ratownictwo medyczne, ale okazało się, że kobieta nie wymagała hospitalizacji. Nie wiadomo, dlaczego krzyczała. Do mieszkania przybyła córka 86-latki, która zaopiekowała się matką - relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Jacek23.02.2017 14:09

Jak to osoba w podeszłym wieku miała może jakieś urojenia szkoda takich ludzi powinni mieć zapewnioną całodobową opiekę chociaż wiem że nie zawsze jest to możliwe