Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
23 lutego 2017

Mąż znęcał się nad żoną. Sąsiadka wezwała policję

Mąż znęcał się nad żoną. Sąsiadka wezwała policję
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Sąsiadka słysząc dochodzące z mieszkania krzyki wezwała policję. Podejrzewała, że w rodzinie dochodzi do przemocy. Była bardzo zaniepokojona, tym bardziej, że za ścianą znajdowało się małe dziecko. 

Mieszkanka jednego z jastrzębskich osiedli zwróciła się o pomoc do mundurowych z powodu niepokojących odgłosów, wydobywających się z mieszkania sąsiadów. Z relacji kobiety wynikało, że podobne sytuacje zdarzają się często, dlatego podejrzewa, że w rodzinie może dochodzić do przemocy.

- W mieszkaniu, oprócz 31-latki i jej 26-letniego męża, policjanci zastali 4-letnie dziecko. Rodzice chłopca byli pijani. Matka miała w organizmie 2,5 promila, natomiast ojciec - niespełna promil. Na miejsce przyjechał wujek dziecka, który się nim zaopiekował. 31-latka przyznała stróżom prawa, że jest bita przez swojego męża, a chwilę przed przyjazdem stróżów prawa, 26-latek wylał na nią zupę. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, którą opuścił dopiero po wytrzeźwieniu. Stróże prawa wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności. Jeśli potwierdzi się, że rodzice narazili życie lub zdrowie dziecka na niebezpieczeństwo, grozić im może kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, sytuację rodziny monitorować będzie dzielnicowy - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość24.02.2017 10:54

DO seboc !!! Mądrzysz się o pisowni a sam robisz błędy, najpierw sam naucz się pisać a póżniej pouczaj innych.

seboc23.02.2017 22:37

@jed

Wielkiej litery używa się tylko w wyjątkowych sytuacjach. W szkolę kamieniami ciepales.

Gość23.02.2017 17:00

Do mieszkaniec !!! Zacięła ci się płyta że w kółko to samo piszesz do każdej wiadomości? Weż się lepiej za robotę to będzie jakiś pożytek bo teraz to reprezentujesz tylko swoją głupotę !!!

Zeb23.02.2017 12:48

Facet na dołek kobiecie po flaszke

jed23.02.2017 12:06

Do "mieszkańca": przed chwilą umieściłeś ten sam tekst tzn. "miasto się rozwija" pod artykułem o samobójczej śmierci mojego kolegi ze szkoły podstawowej. Zastanawia mnie poziom twojej frustracji. Musisz być być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Mamy XXI wiek, psychologia poczyniła naprawdę duże postępy. Poszukaj dla siebie pomocy u dobrego specjalisty. P.S słowo "twojej" napisałem celowo z małej litery żeby podkreślić jak bardzo Cię szanuję.

mieszkaniec23.02.2017 11:46

Miasto się rozwija