Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
16 marca 2017

Pożar nieopodal starej porodówki

Pożar nieopodal starej porodówki
fot. Google Maps

Duże kłęby dymu i ogień widoczny w budynku gospodarczym znajdującym się tuż za nieczynną porodówką w dzielnicy Zdrój zwróciły uwagę przechodniów, którzy zaalarmowali Państwową Straż Pożarna. 

- Przed południem otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze pustostanu w Zdroju, popularnej porodówki. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy strażackie. Jak się okazało paliły się śmieci w budynku gospodarczym przylegającym do budynku byłego szpitala. Strażacy ugasili ogień i przeszukali pomieszczenie w celu sprawdzenia czy nie znajdują się tam poszkodowani - powiedział kapitan Daniel Lebioda z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak zapewniają strażacy nikomu nic się nie stało. Nie wyklucza się, że przyczyną pożaru było celowe podpalenie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Kay16.03.2017 18:46

Stara porodówka jest wspaniałą wizytówką Jastrzębia-Zdroju, tak jak budynek kina Centrum i MOK od strony północnej. Wiosna tuż tuż i nim się obejrzymy, ściany kina Centrum obrosną młodymi wierzbami. Dzika puszcza pomiędzy ulicami Porozumień Jast. i Północną ożywi się ptactwem wszelakiem i dzikimi zwierzętami, na które polowania będą urządzać jastrzębscy notable.

mieszkaniec16.03.2017 16:52

Najważniejsze że porodówka ocalała , będzie mogła dalej stanowić atrakcję miasteczka

seboc16.03.2017 16:41

Piekny budynek niszczeje.
To jest prawdziwe dziedzictwo tego miasta, a nie kopalniana laznia czy dom czegostam.