Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
20 marca 2017

Kto jest najlepszym dzielnicowym? Zdecydują mieszkańcy

Kto jest najlepszym dzielnicowym? Zdecydują mieszkańcy
fot. KMP Jastrzębie

Każdy jastrzębianin może wypowiedzieć się na temat, kto jest najlepszym dzielnicowym Komendy Miejskiej Policji. Wystarczy wziąć udział w plebiscycie na ten temat i zagłosować za pośrednictwem Internetu. 

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, odgrywający bardzo istotną rolę w dialogu między mieszkańcami a Policją. Zadania, które podejmuje są trudne, bowiem na co dzień styka się z różnymi zjawiskami patologicznymi, takimi jak przemoc w rodzinie, alkoholizm, bezrobocie, czy konflikty sąsiedzkie. Rolą dzielnicowego jest dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców. To on rozmawia, przestrzega przed zagrożeniami, wysłuchuje problemów i udziela porad.

- W myśl programu "Dzielnicowy bliżej nas" oraz promowania aplikacji "Moja komenda", policjanci ogłosili konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego Jastrzębia-Zdroju. Jego celem jest wskazanie tych dzielnicowych, którzy zdaniem mieszkańców, najlepiej wywiązują się z tej prestiżowej roli. Jako że opinia społeczeństwa jest niezwykle cenna, oprócz oddania głosu, stróże prawa zachęcają jastrzębian także do wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety, dotyczącej pracy dzielnicowego. Mieszkańcy mogą za jej pośrednictwem zawrzeć swoje uwagi i spostrzeżenia, co pozwoli na usprawnienie tych obszarów, które ich zdaniem mogłyby funkcjonować lepiej - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Konkurs trwa do 21 kwietnia.

Poznaj sylwetki dzielnicowych

Oddaj głos na dzielnicowego

Wypełnij ankietę 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Maniok 04.05.2017 12:10

A gdzie te Wyniki?????

Do word21.03.2017 10:40

Popławski... masakra :D dobrze, ze nie w mojej dzielni

Sebos20.03.2017 23:22

Myślę, że najlepszą oceną dzielnicowego jest wzrost bezpieczeństwa. Gdzie mogę znaleźć takie dane, na przestrzeni lat w obszarach do których przypisani są dzielnicowi? Pewnie nigdzie, ale może jednak? Liczba załatwionych spraw do końca w stosunku do wezwań mieszkańców? Jakaś skuteczność? Głosowanie jest bez sensu. Zwykły PR.

mieszkanka20.03.2017 20:12

Nie glosuje bo nie znam ,napisalam w ankiecie zeby sie zapoznali z mieszkancami, wstyd sie przyznac ale nie wiem jak sie nazywa osiedle mojej ulicy

Do wszystkich20.03.2017 19:45

Moi dzielnicowi są fajni. Mogę tak powiedzieć choć mam z nimi bardzo mały kontakt.

Do Marka20.03.2017 19:42

Jeśli nie widzisz policji, to dobrze. Policjanci, Strażacy i ratownicy tylko w dobrych miastach niewiele muszą robić. Policjant to ciężki kawałek chleba. Nigdy, bym nie chciał być policjantem. Współczuję im pracy. Na co dzień mają styczność z najgorszymi mętami. Najgorszym rodzajem "ludzi". Zdarza się, że pracujący w tym zawodzie nie wytrzymują. Muszą się zwolnić i znaleźć pracę, która nie wyczerpuje tak bardzo psychicznie.

pan T20.03.2017 19:40

Mało miałem kontakt ale panowie z A Bożka kiedy oddawali mi zgubiony dowód zachowywali się jakby byli komendantami wojewódzkimi. Biła od nich arogancja.

Pokaż wszystkie opinie (15)