Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
26 maja 2017

Piją alkohol i zażywają narkotyki na boisku. Mieszkańcy mają już dość

Piją alkohol i zażywają narkotyki na boisku. Mieszkańcy mają już dość
fot. kb /jastrzebieonline

Na bieżni przy Zespole Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego, a dokładnie pod siedziskami dla kibiców zalegają butelki po alkoholu, strzykawki i inne śmieci. Mieszkańcy z osiedla Staszica poprosili radną Bernadetę Magierę o interwencję w tej sprawie. 

- Zwróciła się do mnie grupa osób z ulicy Poznańskiej z informacją, że pod siedziskami dla kibiców na bieżni przy Zespole Szkół nr 2 zalegają strzykawki, potłuczone butelki po alkoholu i inne śmieci. Są one pozostawione przez osoby, które przychodzą w to miejsce niekoniecznie w celach sportowych - mówiła radna Magiera (Klub Dla Jastrzębia). 

Rzeczywiście, część mieszkańców osiedla Staszica już od dłuższego czasu zgłaszała problem związany z nieodpowiednim zachowaniem niektórych bywalców boiska. Są to najczęściej młodzi ludzie, którzy na trybunach spożywają alkohol, a zdarza się, że również mają przy sobie narkotyki. Nierzadko zachowują się głośno w późnych godzinach nocnych.

Zastępca prezydenta miasta Janusz Buda zadeklarował, że zajmie się to sprawą i teren zostanie uprzątnięty. Możliwe są również częstsze patrole straży miejskiej w tym miejscu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Moja30.05.2017 20:11

Do Pola
Jak sądzisz boisko na TERENIE SZKOŁY to dobre miejsce na picie i palenie. To może jeszcze pozwólmy na wprowadzanie tam piesków i grille ze znajomymi.
Jeśli tak wychowujesz swoje dzieci to dobrze, albo choćby przyzwoicie nigdy nie będzie

Gość28.05.2017 10:47

Już widzę,jak wszyscy biegną do Zdroju posiedzieć na rynku .Rynki są w centrach miast ,a nie na zadupiach.

prawnik28.05.2017 6:21

Rynku nie ma bo zablokowali jego budowę panowie z pisu. Chodzi o to, aby ci, co tyam piją piwo czy zapalą, posprzatali po sobie, bo w ciagu dnia przychodzą tam dzieci i osoby starsze.

Pola27.05.2017 20:36

matko ludzie troche luzu, lepiej żeby po lasach łazili? gdzie mają iść, do jasnej cholery, nie ma tutaj nawet rynku. nie można gdzie indziej usiąść na ławce na spokojnie i napić się piwka jak cywilizowani ludzie, bo od razu mandaty wlepiają... najchętniej wszystkiego by pozabraniali. nieraz piłam tam piwo, a znajomi sobie zapalili i nikogo tym nie skrzywdziliśmy, szczególnie że byliśmy cicho. moja teściowa mieszka w tym bloku i nigdy się nie skarżyła, zresztą, zdarzało mi się spać u nich i była cisza jak makiem zasiał.

Do . Okoko26.05.2017 22:28

Nie czujesz, że bredzisz?

j26.05.2017 22:24

A co policja robi, zamiast ruszyć d...y i kontrolować częściej, to jeżdżą i żeby suszą lub staja na poboczu, aby zmiana minęła.
Do biegacz. Może mają z nimi sztamę i dlatego nie sprawdzają.

. Okoko26.05.2017 21:27

Policja jest po to aby była i nic nie robiła czasami złapią większego dilera który ma 3 krzaki raz w roku i statystyka do góry. Albo to znajomi władzy którzy mają wtyki? A wiadomo swój swojego nie będzie karal!

Pokaż wszystkie opinie (23)