Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
26 czerwca 2017

Zderzenie na Jana Pawła. Kierowca miał 2,5 promila

  • Zderzenie na Jana Pawła. Kierowca miał 2,5 promila
  • Zderzenie na Jana Pawła. Kierowca miał 2,5 promila
  • Zderzenie na Jana Pawła. Kierowca miał 2,5 promila
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną niedzielę na alei Jana Pawła II doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca jednego z samochodów najechał na tył drugiego. Okazało się, że był pijany. W wypadku została poszkodowana 24-latka.

Zdarzenie miało miejsce 25 czerwca o godzinie 17:00 na przejściu dla pieszych przy szpitalu. 24-latka kierująca samochodem suzuki, zatrzymała się na czerwonym świetle przed przejściem dla pieszych. Jadący za nią 47-letni kierowca forda najechał na tył samochodu. Badanie wykazało, że mężczyzna był kompletnie pijany - miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. W wyniku wypadku ranna została 24-latka, która trafiła do szpitala z ogólnymi obrażeniami. 

Mężczyźnie, za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości grozi więzienie. O jego losie zadecyduje prokurator i sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jechał motorowerem mając 3 promile alkoholu Jechał motorowerem mając 3 promile alkoholu

Jechał motorowerem mając 2 promile alkoholu Jechał motorowerem mając 2 promile alkoholu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
gojek28.06.2017 0:47

Powinni, od skrzyżowania z ul. Prostą, postawić tablicę ledową informującą o zmianie organizacji ruchu.
Inaczej dojdzie do kolejnej tragedii...
Sam raz o mało nie zauważyłem tego "czerwonego"...

ulpa27.06.2017 4:02

do Gość z 15:50

Jeżeli chcesz kogoś uczyć najpierw upewnij się, że sam jesteś wystarczająco wyedukowany.Z tego co mi wiadomo samo pomarańczowe światło świeci się tylko przed czerwonym natomiast w drugą stronę czerwone świeci razem z pomarańczowym po czym gasną i zapala się światło zielone tyle zaobserwowałem przez kilka lat jazdy samochodem i tego mnie też uczyli na kursie prawa jazdy. Twoje marne instrukcje "pali się pomarańczowe również się zatrzymujesz, bo za chwilę zapali się światło czerwone lub zielone" są tutaj nikomu nie potrzebne.

Do Gość 26.06.2017 15:5027.06.2017 3:08

Widzę że ty też nie znasz sygnalizacji. Po pomarańczowym zawsze jest czerwone światło a po czerwonym wraz z pomarańczowym jest zielone

Gość26.06.2017 15:51

Ewka45 można też powiedzieć, że gdyby się nie urodził, to też wypadku by nie było.

Gość26.06.2017 15:50

Smolka, postaram ci wytłumaczyć, co należy zrobić w zależności od koloru świateł. Na słupku przy przejściu pali się czerwone światło, naciskasz w samochodzie środkowy tzw. pedał i zatrzymujesz się przed przejściem, pali się pomarańczowe również się zatrzymujesz, bo za chwilę zapali się światło czerwone lub zielone. Pali się światło zielone , możesz jechać. Jeżeli nie odróżniasz kolorów, to podpowiedź, że światło czerwone jest na samej górze, żółte pośrodku, a zielone na samym dole. Jeżeli masz problem ze zrozumieniem sygnalizacji świetlnej, to możesz również wybrać trasę, na której sygnalizacji nie spotkasz.

do smolka26.06.2017 15:35

Której części tych świateł nie rozumiesz?

mobi26.06.2017 15:28

pewnie się ululał na naszej cudownej plaży :)

Pokaż wszystkie opinie (13)