Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
20 lipca 2017

Rowerzysta znowu pod kołami samochodu

Rowerzysta znowu pod kołami samochodu
fot. pixabay

Kilka dni temu informowaliśmy o potrąceniu rowerzysty przez samochód.  W środę znowu doszło do zdarzenia, w którym ucierpiał cyklista. 

W środę około godziny 16:00 doszło do potrącenia rowerzysty w sołectwie Bzie, na ulicy Rostków w okolicy jednego z marketów. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe oraz patrol policji. Poszkodowanego rowerzystę zabrało pogotowie ratunkowe. Mundurowi ustalają okoliczności zdarzania.

Policja apeluje do wszystkich kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Nick't20.07.2017 19:52

A wielu przeciera deska od słoików w okularachi poprawia czapkę "żółwika" z niedowierzania że są się jeździć agresywnie nie łamiąc przepisów.

Gość20.07.2017 11:17

@Apelujący
Ale także apelujemy do bezmyślnych cyklistów !!!!

Apelujący20.07.2017 8:40

Apelujemy do policji o większe zwracanie uwagi na bezmyślnych kierowców. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, szybka jazda, lawirowanie pomiędzy pojazdami w ruchu to już norma a nie wyjątek. Wielu durni jeździ po mieście szybko, choć widoczność jest ograniczona.