Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ostrzeżenie: Będą intensywne opady deszczu

W niedzielę Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie dotyczące intensywnych opadów deszczu. Ulewy można spodziewać się od niedzieli do poniedziałkowego popołudnia.

Ostrzeżenie: Będą intensywne opady deszczu

Ostrzeżenie dotyczy całego obszaru województwa śląskiego i obowiązuje przez 24 godziny, począwszy od 15:00 w niedzielę: - W podanym terminie przewiduje się opady deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów od 20 do 35 mm, a w Beskidach miejscami do 45 mm - informuje Służba Dyżurna Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska szacowane jest na 90%.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~jola (85.202. * .131) 04.08.2011 21:11

mam już dosyć,płetwy mi urosły!!nie dosyć że lato powinno trwać 3 mce to w tym roku trwało ze 2 tyg:(załamka

~ha! (77.253. * .156) 03.08.2011 12:02

Tylko weź parasol!!!

~nowa (84.10. * .43) 02.08.2011 12:59

Pojadę kwiatki podlać na działkę ;)

~lukasz (83.30. * .93) 31.07.2011 19:21

Mogła by ta pogoda już troszkę wyluzować...

~gość (178.73. * .5) 31.07.2011 14:04

Będzie walić żabami:)

~lipcopad (89.78. * .3) 31.07.2011 13:47

Przy takim słonecznym lipcu przyda się trochę deszczu.

~CS (195.34. * .177) 31.07.2011 13:38

Śnieg też niech spadnie