Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ważne dla osób chcących zarejestrować pojazd

W związku z tym, że z powodu epidemii koronawirusa wizyta w Urzędzie Miasta możliwa jest po wcześniejszym umówieniu, istotne jest posiadanie aktualnych numerów telefonów.

Ważne dla osób chcących zarejestrować pojazd

Jastrzębski magistrat informuje, że po Świętach Wielkanocnych, od dnia 6 kwietnia, nastąpi zmiana numeru telefonu, pod którym przyjmowane są rezerwacje do rejestracji pojazdów. Dotychczasowy numer, tj. 32 4785172, zostanie zastąpiony numerem 32 4402319. Dopiero po uzgodnieniu z odpowiednim urzędnikiem, będzie można zarejestrować pojazd złożyć stosowne dokumenty i otrzymać potwierdzenie tej procedury.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~W UM pracują .. (89.64. * .198) 30.03.2021 18:30

coraz mniej kompetentne osoby. Spychologia jest głównym sposobem działania. Drugim sposobem działania jest udawanie, że niema problemu. Nie podejmują żadnej decyzji licząc, że petenci przestaną nagabywać. Jest coraz gorzej. A miało być tak dobrze. Przyjmowani do pracy mieli być ludźmi kompetentnymi w zakresie swoich obowiązków. Oczekujemy szybkich zmian i zatrudnieniu tylko kompetentnych osób. Opowiadał mi znajomy, jak walczy od 3 lat żeby wysokie drzewo zasłaniające niebo i tym samym słońce zostało skrócone. Urząd powołuje się na dendrologa o nieznanym nazwisku, choć nikt nie chce ścięcia drzewa tylko skrócenie jego korony. Cztery lata temu można było skrócić koronę a teraz nie można. Chyba dlatego że zmienił się pracownik UM, który tym się zajmuje. Bo 4-ry lata temu pracownik UM obiecał, że za rok lub dwa znów korona drzewa zostanie skrócona.

~Oko proroka (89.64. * .203) 29.03.2021 19:10

Proponuję zmienić lokalizację UM i sprawa załatwiona, nieroby za nasze podatki i laska czy był covid czy nie urzedasy zawsze góra

~Gość (37.47. * .232) 29.03.2021 11:10

Przerejestrowując auto należy mieć auto zastępcze...

~Gość (83.26. * .140) 29.03.2021 09:59

A ile trzeba czekać na wizytę od pierwszego telefonu?

~Majk z Jejkowic (80.188. * .244) 29.03.2021 09:18

Ten wasz bunkier zwany prześmiewczo urzędem miejskim bije na głowę swoimi pomysłami nawet Bareję.