Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Z powodu remontu przeniesiono przystanek

Na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z Poznańskiej i Porozumienia Jastrzębskiego montowana jest nowa sygnalizacja świetlna. Z tego powodu przystanek, który znajduje się w pobliżu, został przeniesiony. 

Z powodu remontu przeniesiono przystanek

Międzygminny Związek Komunikacyjny poinformował, że tymczasowo zmieniono miejsce przystanku autobusowego.  Chodzi o przystanek „Warszawska”, kierunek al. Piłsudskiego, który na czas modernizacji został przesunięty na skrzyżowanie w kierunku sklepu „Biedronka”. Kursy autobusów odbywają się według obowiązującego rozkładu jazdy. 

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (87.207. * .101) 20.04.2022 17:20

Pieniędzy brakuje na podwyżki ale lampy w parku w zdroju w dzień swieca

~Gość (5.184. * .97) 20.04.2022 07:16

Jak żyć?

~@ @ Pavcio (31.179. * .5) 18.04.2022 12:58

"tam cały czas się klepią nieudaczniki"
właśnie dlatego - zdrowa selekcja naturalna.

~Mobilek (83.10. * .76) 18.04.2022 09:47

Na Wrocławskiej i na całym osiedlu Staszica obowiązuje strefa ograniczenia prędkości do 30km/h a ostatnio prowadzone były prace drogowe w rejonie przychodni ze znakiem podwyższającym prędkość do 40km/h xD to jeden przykład jak Zarząd dróg działa , Policja tamtędy przejeżdżająca i straż miejska. By wymagać od obywatela znajomości przepisów ruchu drogowego należy dawać przykład xD był wymowny ...

~Anka z domków. (89.64. * .220) 17.04.2022 11:17

Pani P.dziękujemy za przedświąteczny klimat w mieście.
Te korki to taki nowoczosny disain dla mieszkańców.

~TAK TO ROBIĄ MĄDRZY LUDZIE. (89.64. * .220) 16.04.2022 08:24

PANI ANI DZIĘKIJEMY ZA KORKI W,MIEŚCIE ZA STWORZENIE KLIMATU PRZEDŚWIĄTECZNEGO KORKI TO SYMBOL NOWOCZESNOŚCI...

~@ Pavcio (80.51. * .251) 15.04.2022 21:47

No i jak na światłach skręca w prawo to ma następny 300m dalej. Tosz to chore decyzje i w dodatku za to płacimy drogimi biletami.

A swoja droga skoro na Warszawskiej robią światła bo było kilka stłuczek to czemu nie zrobić świateł na Gagarina/Rybnicka i Pszczyńska/Grodzka tam cały czas się klepią nieudaczniki.

A może inne pytanie bo nie wiem - który radny mieszka na Poznańskiej, Wrocławskiej.... że wyjechać nie umie?
To samo było na Wyzwolenia /Cieszyńska. Jedna radna miała problem z widocznością to jej skrzyżowanie pół roku przerabiali. A teraz resztę drogi . No odcinek tylko co jej pasuje przerabiają.

~Pavcio (94.42. * .12) 15.04.2022 18:04

Trzeba było ten tymczasowy przystanek zrobić dużo przed skrzyżowaniem (zaraz przed kiedyś istniejącym) a nie zaraz za . Jak autobus podjedzie to całe skrzyżowanie stoi.

~Pies Barona Munchhausena (178.27. * .27) 15.04.2022 10:48

Przystanek w polu

~Rondo biszkoptowe (83.10. * .110) 15.04.2022 08:37

To dlatego takie korki w tej osadzie , od ronda do ronda