Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
31 lipca 2018

Strażacy uchronili psa przed wypadnięciem z okna

Strażacy uchronili psa przed wypadnięciem z okna
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Zaniepokojeni sąsiedzi zaalarmowali straż pożarną, kiedy zobaczyli psa stojącego na oknie czwartego piętra. Bali się, że zwierzęciu stanie się krzywda.

Okazuje się, że strażacy pomagają nie tylko ludziom, kotom, ale i… psom. W poniedziałek, ok. godz. 19:30 do Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o tym, że w oknie na czwartym piętrze, bloku przy ul. Jasnej, stoi pies. Sąsiedzi bali się, że zwierzę wypadnie i stanie się mu krzywda.

-  Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i sprawdzili czy lokatorzy przebywają w mieszkaniu. Następnie z kosza drabiny mechanicznej wprowadzili psa do wnętrza mieszkania. Pies został zabezpieczony w drugim pokoju. Następnie strażacy opuścili mieszkanie przez okno do kosza drabiny. Obecny na miejscu patrol policji nie ustalił właścicieli mieszkania. Od sąsiadów uzyskano informację, że właściciele przebywają w pracy - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Piękny czyn31.07.2018 17:47

Ale nie zbyt mądre komentarze. Bóg dał każdemu jakąś cześć rozumu. Ale tak zaprogramował rozum, że wszyscy są zadowoleni z siebie. Prócz ludzie bardzo mądrych. Tylko oni zdają sobie sprawę z swojej małości. Reszta jest dumna ze swojej wielkości.
Jak zwykle strażacy wiedzieli co robić. Brawo !

Koko31.07.2018 12:00

Ten pies na gagarina to mogl sam wypasc a nie ze go ten typ wywalil.

beton31.07.2018 10:53

głupi kundel