Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
5 października 2018

Wszedł wprost pod nadjeżdżający samochód

Wszedł wprost pod nadjeżdżający samochód
fot. KMP Jastrzębie

33-letni mężczyzna wszedł wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. Kierowca pojazdu nie miał możliwości nagłego zatrzymania się i pieszy doznał poważnych obrażeń. Trafił do szpitala.

 

Do potrącenia pieszego doszło w czwartek, tuż przed godziną 06.00, na ulicy Reja w Jastrzębiu.

- Z wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego jastrzębskiej komendy wynika, że kierujący fiatem 53-letni mężczyzna, jadąc w kierunku ulicy Węglowej, potrącił 33-latka, który wyszedł bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd. Poszkodowany mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w postępowaniu prowadzonym przez jastrzębskich śledczych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
do sasiad08.10.2018 11:53

Proszę o wskazanie choć by jedne przejście dla pieszych którzy chcą wyjść z parkingu.
Proszę też wziąć wózek dziecięcy dla bliźniaków i przejść chodnikiem od Gogołowej do KWK lub ośrodka zdrowia..... Zastawione autami chodniki zmuszają do chodzenia po drodze.

Jo tu był08.10.2018 8:46

Pewnie kolejny smartphone zombie

sasiad07.10.2018 20:50

Do mieszkaniec ... akurat w tym przypadku pieszy wtargnął na jezdnię przechodząc z parkingu na drugą stronę wyskoczył zza busa

Seboc07.10.2018 13:05

Kolejny nieśmiertelny.

mieszkaniec05.10.2018 13:03

Pieszy wcale nie wtargną na jezdnie, on po niej szedł. Na ulicy Reja i ul Węglowej zaparkowane auta zmuszają pieszego do poruszania się po jezdni. Auta w tym rejonie zaparkowane są dosłownie wszędzie na skrzyżowaniu, chodniku, wjazdach na posesje. Art. 46. p1, Art. 47. p2
Pieszy i inny użytkownik drogi porusza się jak w labiryncie. Ale Policja musi powołać śledczych bo nie widzą tej wolno amerykanki którą stosują kierowcy.
Ale jeszcze nie było wypadku śmiertelnego w tym miejscu więc problemu niema.

ręceopadajo05.10.2018 8:07

Plagą włażacych pod koła są nastolatkowie ktorym się wydaje że już czas na egzekwowanie należnym im praw bo są prawie dorośli... oraz starzy którym się wydaje że nikt im nie bedzie stawiał warunków bo oni wiedzą najlepiej co i jak... standard.