Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
BS Kredyt bez gwiazdek
23 września 2020

Pijany kierowca lawety wyzywał policjantów

Pijany kierowca lawety  wyzywał policjantów
fot. KMP Jastrzębie

W poniedziałek do Komendy Miejskiej Policji dotarła informacja o pijanym kierowcy lawety, który uszkodził zaparkowane na ulicy Małopolskiej pojazd.

- Na miejscu w rozmowie ze świadkami mundurowi ustalili, iż kierujący samochodem MAN uszkodził zaparkowany pojazd renault, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Świadkowie podbiegli do kierującego i nakazali mu wyjęcie kluczyków, niestety 38-latek nie zamierzał się poddać i gwałtownie przyspieszając, odjechał z miejsca zdarzenia - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Mężczyzna szybko wpadł w ręce mundurowych. Był wulgarny, zaczął ich wyzywać. Nie chciał poddać się badaniu na alkomacie. Został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew. 38-latek odpowie przed sądem za znieważenie funkcjonariuszy, ucieczki z miejsca zdarzenia oraz kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przekroczył prędkość i zwyzywał policjantów Przekroczył prędkość i zwyzywał policjantów

Poprosił policjantów o zamknięcie w więzieniu Poprosił policjantów o zamknięcie w więzieniu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Konfederacja26.09.2020 0:13

W stanach dostałby kulke w pusty kasztan i po temacie...a lewaki spuszczają się czy on nadal żyje

Gość23.09.2020 9:16

Krew pobrali wyników nie ma , ale jazdę pod wpływem już przybili . To jest właśnie domniemanie niewinności.

Pałac Federacji23.09.2020 8:16

Nowe Jastrzębie

Dyrzórny Zbuj23.09.2020 7:58

Bez newsów pełnych przemocy, alkoholu i buractwa, dzień w tej upadającej osadzie górniczej byłby stracony.

Sędzia pokoju 23.09.2020 7:52

Było to w poniedziałek .... w USA w ten sam poniedziałek stałby przed obliczem Sędziego Pokoju i kolację spożywał by już w więziennej celi , a w Polsce samo śledztwo będzie trwało 5 miesięcy 2 lata oczekiwania na rozprawę i na koniec dwa miesiące w zawieszeniu na trzy dni , ale to nic pewnego bo sprawa może zdążyć się przedawnić .