Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
Eko Okna
12 czerwca 2014

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo partnerki

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo partnerki
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy policjanci zatrzymany 46-latka podejrzanego o zabójstwo swojej partnerki. Materiał dowodowy wskazuje, że to on zadał jej śmiertelny cios ostrym narzędziem.

Policjanci natrafili na ciało 48-letniej kobiety pod koniec minionego tygodnia. Rodzina ofiary zaalarmowała policjantów, że od pewnego czasu nie może się z nią skontaktować.

- Stróże prawa w asyście funkcjonariuszy straży pożarnej weszli siłowo do znajdującego się na osiedlu Arki Bożka mieszkania, w którym ujawnili ciało 48-latki. Okazało się, że bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety była rana zadana ostrym narzędziem w okolicę łopatki - informuje policja.

Pierwsze podejrzenie padło na jej 46-letniego partnera, który kilka dni później wpadł w ręce policji. W chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 4 promile alkoholu.

Materiał dowodowy umożliwiał przedstawienie mężczyźnie zarzutu morderstwa. Jastrzębianin jednak nie przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Najbliższe 3 miesiące 46-latek spędzi w areszcie. Jeśli okaże się, że jest winny, grozi mu dożywocie.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Czcigodny ze szczytu13.06.2014 16:14

Aaaaaa, to ten

Gość13.06.2014 1:26

Miodowa 4

Jola12.06.2014 9:20

na jakiej ulicy??