Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
12 czerwca 2014

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo partnerki

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo partnerki
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy policjanci zatrzymany 46-latka podejrzanego o zabójstwo swojej partnerki. Materiał dowodowy wskazuje, że to on zadał jej śmiertelny cios ostrym narzędziem.

Policjanci natrafili na ciało 48-letniej kobiety pod koniec minionego tygodnia. Rodzina ofiary zaalarmowała policjantów, że od pewnego czasu nie może się z nią skontaktować.

- Stróże prawa w asyście funkcjonariuszy straży pożarnej weszli siłowo do znajdującego się na osiedlu Arki Bożka mieszkania, w którym ujawnili ciało 48-latki. Okazało się, że bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety była rana zadana ostrym narzędziem w okolicę łopatki - informuje policja.

Pierwsze podejrzenie padło na jej 46-letniego partnera, który kilka dni później wpadł w ręce policji. W chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 4 promile alkoholu.

Materiał dowodowy umożliwiał przedstawienie mężczyźnie zarzutu morderstwa. Jastrzębianin jednak nie przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Najbliższe 3 miesiące 46-latek spędzi w areszcie. Jeśli okaże się, że jest winny, grozi mu dożywocie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Czcigodny ze szczytu13.06.2014 16:14

Aaaaaa, to ten

Gość13.06.2014 1:26

Miodowa 4

Jola12.06.2014 9:20

na jakiej ulicy??