Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
30 września 2016

Grozili barmance i zniszczyli drzwi. Są już aresztowani

Grozili barmance i zniszczyli drzwi. Są już aresztowani
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Dwaj bracie trafili już do aresztu, po tym jak grozili barmance oraz właścicielce lokalu śmiercią. Obaj byli pijani. Teraz mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Dwaj bracie trafili już do aresztu, po tym jak grozili barmance oraz właścicielce lokalu śmiercią. Obaj byli pijani. Teraz mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Zdarzenie miało miejsce 29 września, w czwartek wieczorem w jednym z lokali na ulicy Katowickiej. Dwójka klientów zachowywała się agresywnie i wszczęła awanturę. Obaj mieli grozić barmance oraz właścicielce lokalu odebraniem życia. Zniszczyli też drzwi do pomieszczenia. Po przyjeździe policja na miejsce, sprawców zamieszania już nie było.

- Kilka minut później zostali jednak zatrzymani w pobliżu, podczas szarpaniny z 17-latkiem. Sprawcami interwencji okazali się pijani bracia, w wieku 32 i 33 lat - informuje policja.

Mężczyźni odpowiedzą nie tylko za zniszczenie wartych kilkaset złotych drzwi i groźby karalne. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi im 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
anka02.10.2016 10:16

dlaczego rodzina ma odpowiadać za dorosłych ludzi

Zygmunt30.09.2016 21:43

15 lat ciężkich prac. Pieniądze z niej przeznaczone na własne utrzymanie w pierdlu i za straty moralne. Jak nie ma takiej pracy to 25 lat w więzieniu. Za pobyt płaci rodzina. Skrócenie wyroku możliwe po znalezieniu pracy.

Sędzia pokoju30.09.2016 12:37

20 lat przymusowej bezpłatnej pracy w fabryce produkującej drzwi nauczy ich szacunku do mienia.