Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
30 września 2016

Grozili barmance i zniszczyli drzwi. Są już aresztowani

Grozili barmance i zniszczyli drzwi. Są już aresztowani
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Dwaj bracie trafili już do aresztu, po tym jak grozili barmance oraz właścicielce lokalu śmiercią. Obaj byli pijani. Teraz mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Dwaj bracie trafili już do aresztu, po tym jak grozili barmance oraz właścicielce lokalu śmiercią. Obaj byli pijani. Teraz mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Zdarzenie miało miejsce 29 września, w czwartek wieczorem w jednym z lokali na ulicy Katowickiej. Dwójka klientów zachowywała się agresywnie i wszczęła awanturę. Obaj mieli grozić barmance oraz właścicielce lokalu odebraniem życia. Zniszczyli też drzwi do pomieszczenia. Po przyjeździe policja na miejsce, sprawców zamieszania już nie było.

- Kilka minut później zostali jednak zatrzymani w pobliżu, podczas szarpaniny z 17-latkiem. Sprawcami interwencji okazali się pijani bracia, w wieku 32 i 33 lat - informuje policja.

Mężczyźni odpowiedzą nie tylko za zniszczenie wartych kilkaset złotych drzwi i groźby karalne. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi im 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
anka02.10.2016 10:16

dlaczego rodzina ma odpowiadać za dorosłych ludzi

Zygmunt30.09.2016 21:43

15 lat ciężkich prac. Pieniądze z niej przeznaczone na własne utrzymanie w pierdlu i za straty moralne. Jak nie ma takiej pracy to 25 lat w więzieniu. Za pobyt płaci rodzina. Skrócenie wyroku możliwe po znalezieniu pracy.

Sędzia pokoju30.09.2016 12:37

20 lat przymusowej bezpłatnej pracy w fabryce produkującej drzwi nauczy ich szacunku do mienia.