Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
2 marca 2017

Pożar domu na ulicy Kusocińskiego. Wypalano kable

Pożar domu na ulicy Kusocińskiego. Wypalano kable
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na ulicy Kusocińskiego doszło do pożaru pustostanu. Straż została wezwana, ponieważ ktoś zauważył duże kłęby dymu. Nikomu nic się nie stało, bo w momencie przyjazdu zastępów w pomieszczeniach nie było ludzi. 

- W środę o godzinie 19.37 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze niezamieszkałego domu przy ulicy Kusocińskiego. Jak się okazało we wnętrzu paliły się śmieci oraz kable. Najprawdopodobniej ktoś wypalał kable w celu uzyskania z nich metalu na złom.  Strażacy przeszukali budynek kamerą termowizyjną, w celu sprawdzenia, czy nie znajdują się w nim ludzie.  Nikomu nic się nie stało, bo pomieszczenia były puste - powiedział brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Ka02.03.2017 14:33

Głupota gamoni nie ma granic. Najgłupsze zwierzę kierujące się instynktem nie jest tak głupie jak psudo ludź.