Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
5 grudnia 2016

Dariusz P.: "Jestem niewinny. Kocham moją żonę i dzieci"

Dariusz P.: "Jestem niewinny. Kocham moją żonę i dzieci"
fot. kb / jastrzebieonline.pl

Sąd odroczył wydanie wyroku w sprawie oskarżonego o zamordowanie rodziny Dariusza P. Wyrok zostanie ogłoszony za dwa tygodnie ze względu na złożoność sprawy.

Dariusz P. poprosił sąd o uniewinnienie, ponieważ, jak sam powiedział,  kocha swoją żonę, dzieci i nie mógłby popełnić takiej zbrodni. Oskarżony zaapelował do sądu, aby ten umożliwił mu powrót do jedynego kochanego dziecka Wojciecha, z którym tworzą teraz najmniejszą rodzinę. W mowie końcowej podkreślał, że wraz z żoną tworzyli zgodną rodzinę i to, co się stało jest dla niego trudnym przeżyciem. 

- Dziękuję Bogu, że uczynił nas zdolnych do kochania, do wzajemnej służby. Z sercem pełnym miłości wierzę, że moi bliscy żyją, że się kiedyś spotkamy - mówił między innymi Dariusz P. w swoim ostatnim słowie. 

Oskarżony obarczył dziennikarzy winą za nagonkę medialną, ktorą mieli rozpętać piekło w jego życiu.

Prokuratura zażądała kary dożywotniego pozbawienia wolności z mozliwością ubiegania się o warunkowe zwolnienie po 35 latach odbywania kary. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sąd Najwyższy skazał podpalacza z Ruptawy na dożywocie Sąd Najwyższy skazał podpalacza z Ruptawy na dożywocie

Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
...06.12.2016 17:59

Nie jestem katoliczką wiec masz błędne myśli. Poprostu jesli komuś szkoda człowieka co dla kasy robi cos takiego i nie gadaj ze nie ma na to dowodów to mi cie szkoda...nie jestem święta ale dla mnie człowiek co zabija własną rodzinę jest zerem społecznym i powinna byc dla niego taka sama kara jaka dał rodzinie

Kaziu06.12.2016 17:25

Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień. Widzę tu samych pierwszych. To takie normalne, katolickie.

...06.12.2016 9:27

Tak kochał żonę że miał kochanie z która chciał balować za kasę ze śmierci rodziny...co za gnida społeczna. Teraz to kochany syn bo żyje. Wstyd za takiego ojca

Osa06.12.2016 7:23

Hipokryta !

roma06.12.2016 6:13

Skończyć z nim!

Gość05.12.2016 20:10

Miękki i naiwny ten sędzia, że mu uwierzył.

sss05.12.2016 19:45

Ale oszust kocha swoją rodzine, a zabił i tak kocha alez ty ***** kłamca tam w wiezieniu do żywocie dostanie.

Pokaż wszystkie opinie (12)