Jastrzębski Węgiel poznał rywali w Lidze Mistrzów

W Brukseli odbyło się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów edycji 2023. W jego wyniku zespół JW wystąpi w grupie A tych rozgrywek, a rywalami będą: wicemistrz Niemiec VfB Friedrichshafen, mistrz Francji Montpellier Volley UC oraz mistrz Serbii Vojvodina NS Seme Nowy Sad.

Futsalowa reprezentacja Polski na zgrupowaniu w Jastrzębiu

Futsalowa reprezentacja Polski pod wodzą trenera Błażeja Korczyńskiego od poniedziałku przebywa na zgrupowaniu w Jastrzębiu-Zdroju. "Biało-czerwoni" przygotowują się do poniedziałkowego meczu eliminacji Mistrzostw Świata z Grecją.

Już w ten weekend X Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka [ZAPOWIEDŹ]

W związku z organizacją X Biegu Ulicznego Jastrzębska Dziesiątka w dn. 17 września, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w godz. 15.30-20.00.

Nowy napastnik w drużynie JKH GKS Jastrzębie

Do zespołu JKH dołączył Josef Mikyska. Ten 28-letni napastnik przez dekadę związany był z Bili Tygrzi Liberec, w którego barwach zadebiutował w czeskiej ekstralidze oraz Champions Hockey League. Ponadto Mikyska ma za sobą grę na Słowacji oraz w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

JKH GKS Jastrzębie przegrał trzecie spotkanie z rzędu [ZDJĘCIA]

W pojedynku z obrońcą tytułu i uczestnikiem Ligi Mistrzów - GKS Katowice - podopieczni Roberta Kalabera spisali się przyzwoicie, choć ponownie szwankowała skuteczność. Pierwszą bramkę w sezonie 2022/23 strzelił dla ekipy Patryk Pelaczyk.

Dwóch piłkarzy z Jastrzębia powołanych do reprezentacji Polski

Michał Skóraś oraz Kamil Glik otrzymali powołania do piłkarskiej reprezentacji Polski.

Vitalijs Pavlovs nie jest już zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie poinformował, że rozwiązana została umowa z Vitalijsem Pavlovsem.

Kontuzja kapitana GKS-u Jastrzębie

W piątkowym meczu przeciwko Stomilowi Olsztyn kontuzji doznał kapitan GKS-u Jastrzębie, Kamil Jadach.

Trudny początek sezonu drużyny JKH GKS Jastrzębie [ZDJĘCIA]

W niedzielnym meczu 2. kolejki PHL hokeiści JKH GKS Jastrzębie mimo znacznej przewagi w strzałach na bramkę ponownie musieli uznać wyższość rywala. Tym razem Jastor dość niespodziewanie zdobyła drużyna Tauron Podhala Nowy Targ, zwyciężając 4:0 (3:0, 0:0, 1:0).

GKS Jastrzębie zremisował we Stomilem Olsztyn

W meczu 10. kolejki eWinner 2. Ligi GKS Jastrzębie zremisował przy Harcerskiej ze Stomilem Olsztyn 1:1. Gola dla GKS-u zdobył w pierwszej połowie z rzutu karnego Daniel Stanclik, a dla Stomilu w 82. minucie Karol Żwir.

JKH GKS Jastrzębie rozegrał ostatni mecz sparingowy

W ostatnim sparingu przed sezonem 2022/23 hokeiści JKH GKS Jastrzębie udanie zrewanżowali się ekipie Draci Szumperk, wygrywając na Jastorze 7:4 (3:2, 1:0, 3:2).

Przedstawiciele Jastrzębskiego Węgla awansowali do 1/8 finału Mistrzostw Świata

W środę zakończyła się faza grupowa rozgrywanego w Polsce i Słowenii mundialu. Do kolejnej fazy gier przebrnęli wszyscy reprezentanci JW.

GKS Jastrzębie odpadł z Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

W meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski GKS Jastrzębie przegrał przy Harcerskiej z Wartą Poznań 0:2 i pożegnał się z rozgrywkami.

Pierwszy sparing drużyny Jastrzębskiego Węgla

Pod koniec tego tygodnia Jastrzębski Węgiel rozpocznie sparingi w ramach przygotowań do nowego sezonu.

Trzecia ligowa wygrana GKS-u Jastrzębie

Dzięki świetnej postawie w drugiej połowie, w której gospodarze zdobyli trzy gole, GKS wygrał z  Pogonią Siedlce 3:1 i dopisał do swojego konta kolejne trzy punkty.

Okazałe zwycięstwo hokeistów JKH GKS Jastrzębie

W szóstym sparingu przed sezonem 2022/23 hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli okazałe zwycięstwo nad słowackim pierwszoligowcem z Dubnicy nad Wagiem.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla z wygraną w Memoriale Wagnera

W sobotę w Krakowie zakończył się XIX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. W turnieju triumfowała reprezentacja Polski przed Argentyną i Iranem.